Wyślij zapytanie
603... pokaż numer
Wyświetleń: 102

Opis

Coś niezapomnianego - oprawa muzyczna z polotem, humorem i klasą!

Coś nowego, coś starego, coś pożyczonego, coś niebieskiego... - jeden ze ślubnych zwyczajów głosi, że panna młoda powinna mieć na ślubie i weselu te cztery rzeczy. My dodamy piątą - coś niezapomnianego. Naprawdę niezapomniana może być atmosfera, muzyka i przeżycia, których chcemy Wam dostarczyć. Podstawowy skład Rising Melodies to dwie wokalistki o anielskich głosach i pianista / realizator dźwięku jednak na życzenie jesteśmy w stanie rozszerzyć skład o dodatkowe instrumenty do składu live. Nasz repertuar to największe taneczne przeboje od lat 60 po aktualne hity - polskie i zagraniczne, na życzenie gramy również jazz, standardy, evergreeny, bluesa. Prowadzimy wesele według specjalnie dla Państwa stworzonego, zawsze niepowtarzalnego scenariusza z polotem, humorem i klasą - jeśli jest potrzeba w 5 językach europejskich - polskim, niemieckim, angielskim, hiszpańskim, włoskim.
Dodatkowo oferujemy oprawę muzyczną w kościele oraz ( w przypadku wesel międzynarodowych) towarzyszenie naszych konferansjerek - tłumaczy w kościele i urzędzie stanu cywilnego
Na Waszym weselu będą obecne dzieci? Żaden problem! Kreatywne zabawy i animacje to nasz pomysł na udany czas dla Waszych pociech!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami: www.risingmelodies.pl

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kudowa-Zdrój, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót