Wyślij zapytanie
604... pokaż numer

Opis

DJ Blaym - zawodowy dj z wodzirejem na wesele, bal i każda imprezę!

Chcesz mieć udane wesele z muzyką przy której doskonale bawić się będą Wasi goście? A może chciałbyś mieć również fajnie oświetloną salę i parkiet taneczny lub pierwszy taniec w chmurach? Jeśli tak, to zapraszamy do rezerwacji terminów ! Wystawiamy faktury VAT !

DJ Blaym, czyli Andrzej Ilczuk - zawodowy discjockey i prezenter muzyczny , członek Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki DJ UNION , właściciel firmy Sound & Music.
Zajmujemy się organizacją, oprawą muzyczną oraz obsługą techniczną wydarzeń rozrywkowych takich jak wesela, poprawiny , imprezy firmowe, studniówki, bale karnawałowe, jubileusze, festyny i osiemnastki.

Nasze doświadczenie, sposób prezentowania muzyki , styl prowadzenia , wszechstronny repertuar płytowy jakim dysponujemy oraz wybór atrakcji sprawi iż Państwa uroczystość będzie wyjątkowym wydarzeniem.

Nasza oferta łączy w sobie to co najlepsze (bogaty repertuar, oryginalne wykonania utworów oraz profesjonalne prowadzenie
przyjęcia) z tradycyjnymi elementami wesela, zarezerwowanymi do tej pory wyłącznie dla zespołów muzycznych. By zapewnić Państwu to wszystko, podczas wesel występujemy w dwuosobowym składzie - dj i zawodowy wodzirej który poprowadzi zabawę, jak również tradycyjną biesiadę za stołami z instrumentem i wokalem na żywo. Każdą imprezę na życzenie możemy poprowadzić również w nowoczesnym lub bankietowym wydaniu - wychodząc na przeciw takim oczekiwaniom zaproponujemy wiele kreatywnych rozwiązań i pomysłów na stworzenie ciekawego scenariusza zabawy.

POLECAMY ZUPEŁNĄ NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE - PIERWSZY TANIEC W CHMURACH (ciężki, płynący dym) !

Dysponujemy nowoczesnym, wysokiej klasy sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym. Dzięki temu jakość dźwięku, oraz klimat tworzony efektami światła będzie niepowtarzalny. Sprzęt który posiadamy daje nam możliwość pracy na każdej sali przy użyciu najbardziej optymalnych dla niej rozwiązań. W lokalach o skomplikowanej kubaturze stosujemy bezprzewodowe systemy transmisji dźwięku co pozwala na całkowite wyeliminowanie kabli połączeniowych. Posiadamy również projektory multimedialne - wyświetlimy przygotowaną przez Państwa prezentację, pokaz slajdów lub film.
W programie przewidziane są także zabawy i niespodzianki dla najmłodszych.

Repertuar muzyczny to ponad 20.000 przebojów na oryginalnych płytach kompaktowych oraz nagrania w wersji cyfrowej pochodzące z profesjonalnych wydawnictw zarezerwowanych dla zawodowych discjockeyów. Są to utwory z każdego gatunku muzyki rozrywkowej- polskiej i zagranicznej, począwszy od piosenek z lat 30-tych ubiegłego wieku do najnowszych hitów z list radiowych, które rozpalą każdy parkiet taneczny. Pracujemy wykorzystując muzykę w legalny sposób na mocy współpracy z organizacjami ZAIKS I ZPAV .

Zapraszamy do rezerwacji terminów także poza-weekendowych - pracujemy na terenie całej Polski przez 7 dni w tygodniu!

Impreza z nami to doskonała zabawa w atrakcyjnej cenie

Lokalizacja

Wasze opinie

D Dorota 2018-07-11 09:36:35

Ocena: 5

Dzięki Andrzejowi i wodzirejowi który z nim pracował nasze wesele było bardzo udane. pomimo bardzo dużej dysproporcji wiekowej wśród gości panowie doskonale sobie poradzili - dj z muzyką , wodzirej z zabawami. Duet na najwyższym poziomie - zdecydowanie można powierzyć im prowadzenie zabawy w najważniejszym dniu ! Polecam.

E Elwira i Marcin 2018-06-25 20:09:55

Ocena: 5

Bardzo dziękujemy za poprowadzenie zabawy na naszym weselu. Muzyka różnorodna, dopasowana do tego przy czym bawili się goście, bardzo miły i kulturalny kontakt z P. Andrzejem. Wodzirej świetnie rozbawiał gości. Gorąco polecamy!

M Marcin i Elwira 2018-06-18 15:20:50

Ocena: 5

chcieliśmy wesele bez disco polo, Andrzej doskonale sobie poradził serwując świetną muzykę i nikomu nie brakowało nielubianego przez nas disco polo. wszyscy doskonale się bawili i dobrze wspominają nasze wesele. Polecamy !

K Kasia i Mateusz 2018-06-18 10:06:19

Ocena: 5

Impreza świetna, Panowie zostali z nami do samego końca. Wodzirej tak poprowadził imprezę, że pod sam koniec stracił głos. Zarówno my, jak i wszyscy goście bawiliśmy się przednio. Gorąco polecamy, bo jest KOGO!!!!! Niezapomniane przeżycia.

K Katarzyna 2018-06-05 16:15:35

Ocena: 5

Pan Andrzej poprowadził imprezę rocznicową na ktorej chcieliśmy potańczyć przy muzyce naszej młodości , usłyszeliśmy najlepsze piosenki lat osiemdziesiątych , było tez cos dla młodszych gości. Wodzirej zagrał na akordeonie i mogliśmy wszyscy pośpiewać za stołami. Jesteśmy wyjątkowo zadowoleni z oprawy naszej rocznicy , będziemy polecać i zachwalać znajomym bo panowie zawodowo prowadzą taneczną zabawę

P Patrycja 2018-06-04 21:49:55

Ocena: 5

W 100% polecamy usługi Pana Andrzeja. Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalizmu, super kontakt, sluchanie klienta☺Jeszcze raz dziękujemy za super zabawę☺ Wrażenie robiło również oświetlenie. Dzieki Wam była to niezapomniana noc☺ Polecamy☺

R Robert 2018-01-11 13:07:45

Ocena: 5

zdecydowanie warto polecić usługi muzyczne dj blaym. Nasza impreza podobała się wszystkim gościom, było dużo dobrej muzyki a klimat na sali wsparty fajnymi efektami świetlnymi. 100 % zadowolenia :)

L Luiza i Daniel 2017-02-24 17:16:03

Ocena: 5

Rewelacyjna oprawa muzyczna i pełne zaangażowanie. Dziękujemy za profesjonalną obsługę.

E Ewelina i Antoni 2017-02-24 15:52:33

Ocena: 5

Zacznę od tego, iż wesele bez Andrzeja nie byłoby tak wspaniałe, tak widowiskowe i tak spektakularne!! Myślę, że nie jesteśmy oryginalni w naszej wypowiedzi... ale jedno jest pewne! Muzyka na weselu to podstawa, a osobami, które dostarczą Wam i Waszym gościom niezapomnianych wrażeń to nikt inny jak Andrzej i reszta jego załogi. Co tu duzo mówić!! Andrzej widzimy się na naszych złotych godach ;D !! Gorąco Polecamy Szczęśliwe Małżeństwo :)

Tagi: Siedlce, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót