Opis

DJ Carll Wrocław

Witam wszystkich na mojej stronie poświęconej obsłudze imprez okolicznościowych, a w szczególności wesel
i imprez firmowych. Jestem dj-em z wieloletnim doświadczeniem, który sprawi że wasza impreza będzie nie zapomniana i wyjątkowa, ponieważ do każdej imprezy podchodzę z pasją i pełnym zaangażowaniem. Po za muzyką, przekazuje wam również niesamowite emocje, które są bezcenne i które wypływają z głębi serca. To jest właśnie sekret udanej imprezy. Nie tylko muzyka, czy konkursy i zabawy które urozmaicają zabawę ale również emocje wpływają na to że impreza jest wyjątkowa. Jestem optymistą i wulkanem energii, który w każdym momencie widzi sytuacje do dobrej zabawy. Lubie się śmiać, żartować i kocham zarażać ludzi moją pozytywną energią. Tylko wtedy ludzie odbiorą pozytywne emocje drugiej osoby, gdy są one szczere i wypływają z serca. Dzięki tak poprowadzonej imprezie, nie które momenty podczas imprezy zapamiętacie do końca życia.

Przed każdą imprezą konieczne jest wcześniejsze spotkanie i ustalenie niezbędnych szczegółów takich jak: dokładny harmonogram imprezy(co i o której godzinie), ustalenie zabaw i muzyki.

Jestem osobą elastyczną która potrafi dostosować się do każdego rodzaju imprezy, aby każda impreza była wyjątkowa i niezapomniana. W ostatnich latach z racji dużej konkurencji, wymagania bardzo wzrosły a także klienci stali się bardziej ostrożni i wymagający w wyborze właściwego dj-a. Mając to na uwadze, obsługa imprez musi być na najwyższym poziomie aby wyróżniać się wśród konkurencji.

Od dłuższego czasu na imprezach których gram pojawiają się różnego rodzaju animacje, które sprawiają że impreza jest bardzo urozmaicona. Podczas takiej imprezy nie ma monotonni związanej z graniem wyłącznie muzyki i zachęcaniem ludzi do zabawy. Mam w sobie tyle pewności siebie, że nie ma dla mnie rzeczy nie możliwych do wykonania. Zawsze staram się wnieść coś ciekawego i innowacyjnego.

Współpracuje z kilkoma firmami wypożyczającymi sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Co oznacza, że mogę oświetlić i nagłośnić waszą imprezę jak tylko chcecie. Obecnie prym wiedzie oświetlenie zintegrowane z inteligentnym systemem DMX.

Posiadam aktywne nagłośnienie renomowanych firm JBl i Proel. Dźwięk jest klarowny, czysty a bas jest miękki i głęboki.

Jestem także aktywnym uczestnikiem szkoleń dla wodzirejów co potwierdzają moje dyplomy ze szkoleń. Ostatnie szkolenie na którym byłem to Nowa Jakość Rozrywki w dniach 17-19.03.2017 r. i moge powiedzieć tylko tyle wszedłem na wyższy poziom.

 

Gorąco zapraszam do współpracy!

 

Wasze opinie

M Marta 2017-09-29 14:49:41

Ocena: 5

DJ Carll zapewnił świetną atmosferę na imprezie, również prywatnie okazał się przesympatyczną osobą. Co najważniejsze, nikt nie siedział za stolikiem - bawiła się zarówno młodzież, jak i dorośli. Gorąco polecam

K Kinga 2017-09-29 14:49:11

Ocena: 5

Fantastycznie poprowadzona impreza. Doskonale pamiętam te chwile, w których zastanawiałam się nad wyborem profesjonalisty, na pewną istotną okoliczność (z uwagi na pewną przypadłość). Dj Carll to przede wszystkim niezwykłe zwroty akcji w trakcie trwania/ prowadzenia i niesamowite zaskoczenie na koniec okoliczności! Jestem niezwykle szczęśliwa (ale też dumna z dokonanego intuicyjnie wyboru), że byłeś z nami w tych najistotniejszych dla nas chwilach. O profesjonalizmie tego człowieka można pisać wiele, tylko po co? Za wszystko dziękuję, panie Mrozku. Było wspaniale (5 gwiazdek).

B Bartosz 2017-09-29 14:48:43

Ocena: 5

Super pozytywny i zawsze uśmiechnięty facet :) Profesjonalista, który wie co robi :) Polecam !

Tagi: Wrocław, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót