Wyślij zapytanie
696... pokaż numer
Polecamy
Wyświetleń: 592

Opis

DJ-JD Prezenter Muzyczny, Konferansjer - Same Złote Przeboje

Ślub i Wesele to najważniejszy dzień w życiu pary młodej i całej rodziny.

Oprawa muzyczna wesela to jeden z najważniejszych elementów tej wyjątkowej uroczystości. Dokładam wszelkich starań aby poprzez właściwy dobór repertuaru zabawa weselna okazała się wspaniałym i niezapomnianym przeżyciem.

Posiadam dużą kolekcję oryginalnych płyt CD. Na imprezach prezentuję Państwu szeroko pojętą muzykę taneczną. Są to zarówno najnowsze jak i starsze przeboje polskiej i światowej muzyki rozrywkowej: hity Pop, Rock, Disco, Disco Polo, a także niezapomniane przeboje lat 60-80, piosenki biesiadne, piękne tanga i walce. Jednym słowem same Złote Przeboje.

Decydując się na współpracę ze mną macie Państwo pełną gwarancję wszechstronności repertuaru dostosowanego do różnych upodobań gości.

Przed weselem szczegółowo ustalam z Państwem cały scenariusz przyjęcia weselnego.

Jestem otwarty na Państwa propozycje i sugestie dotyczące repertuaru i innych ważnych punktów przyjęcia. Na życzenie Państwa prowadzę konkursy, zabawy, tradycyjne oczepiny i wiele innych atrakcji.

Zawsze służę radą w wielu kwestiach organizacyjnych.

Posiadam profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, który gwarantuje znakomitą jakość dźwięku. Dysponuję również nowoczesnym i efektownym oświetleniem parkietu i sali. Kolorowe reflektory led, ruchome głowy, efekty świetlne gobo i efekty laserowe uatrakcyjnią klimat każdej zabawy.

Posiadam jeszcze atrakcyjne, wolne terminy na wesele w 2018r.

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót