Wyślij zapytanie
505... pokaż numer

Opis

DJ Pisanka/Wodzirej - Muzyka...Taniec..Dobra zabawa

Nudna impreza…To nie ze mną! A dlaczego? Bo każda impreza jest dla mnie Najważniejsza! Zadbam o to aby uśmiech nie opuszczał was ani przez chwilę, a nogi same rwały się do tańca. Moje zainteresowanie muzyką, tańcem i wszystkim, co jest z tym związane nie zaczęły się od dzisiaj , ani też od wczoraj. I w tym miejscu zaśpiewam…”Kiedy byłem…Kiedy byłem małym chłopcem hej”…Pamiętacie ten kawałek?...Na pewno! Tak właśnie było ze mną.

Występowałem w dyskotekach robiąc show do przebojów Michaela Jacksona, Janet Jackson, MC Hammera, Vanilla Ice. Ale nie tylko. Obserwowałem pracę wielu DJ-ów, słuchałem nowości muzycznych, poznawałem stare dobre kawałki, gromadziłem płytotekę. Tak narodziła się pasja, która trwa do dziś. Od 25 lat jestem członkiem Klubu Płytowego Dee Jey mix club i posiadam certyfikat na legalność używanych nośników dźwięku.

Gram tylko i wyłącznie z oryginalnych i legalnych płyt! A dlaczego? Dlatego, żeby żaden fałszywy dźwięk nie zakłócił państwa dobrej zabawy, a utwory, które dla was zagram będą w oryginalnym wykonaniu. Jestem w stanie zagrać niemal każdy utwór w przeciwieństwie do zespołu, który gra według ściśle określonego repertuaru. Nie robię długich przerw. To państwo decydują - każdy może bawić się wtedy, kiedy ma na to ochotę! Dostosowuję muzykę na bieżąco do różnych gustów gości oraz do ich wieku! W każdym momencie imprezy goście mają wpływ na jej charakter, mogąc poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie. Nie musicie martwić się także o jakość dźwięku, efekty świetlne a nawet specjalne.

Posiadam profesjonalny sprzęt. U mnie zawsze wszystko gra i świeci! Niesamowita atmosfera imprezy jest zapewniona! Moje doświadczenie w prowadzeniu imprez wykorzystuję współpracując z wieloma hotelami i restauracjami Beskidu Śląskiego i Górnego Śląska. Byłem rezydentem w „Klubie Pomarańcza”.

Gram na uroczystościach rodzinnych takich jak: wesela, poprawiny, urodziny, a także na balach sylwestrowych i karnawałowych, bankietach, imprezach integracyjnych, firmowych, studniówkach, komersach i dyskotekach.

Jeżeli macie w planach wymarzoną imprezę chętnie pomogę w spełnieniu tych marzeń. Dzwońcie, piszcie, rezerwujcie terminy. Jestem otwarty na spotkania indywidualne w trakcie których ustalimy szczegóły każdej imprezy np. wasze oczekiwania co do repertuaru, zabaw towarzyszących, formy oczepin itp.

Uwaga! Oferuję również osobę do opieki nad dziećmi gości weselnych. Rodzicu baw się dobrze i beztrosko do samego rana, bo twoje dziecko będzie także bawiło się świetnie pod fachowym i czujnym okiem "anioła stróża" animatora. Impreza będzie taka, o jakiej marzyliście, a wasi goście nigdy o niej nie zapomną!

Do zobaczenia na parkiecie! Dance…Dance…Dance…

Lokalizacja

Wasze opinie

M Monika i Arkadiusz 2017-11-10 13:45:13

Ocena: 5

Pełen profesjonalizm, od pierwszego dźwięku po ostatnie szaleństwa nad ranem... Super kontakt, spełnione wszystkie nasze zachcianki (a trochę ich było)oraz świetne niespodzianki. Nasi goście ciągle wspominają niezapomnianą imprezę z DJ Pisanką. Polecamy z całego serca, naprawdę najlepszy DJ nie tylko na wesele ;-)

A Agnieszka 2017-11-10 13:44:52

Ocena: 5

Dj Pisanka i Brygida to najlepszy wybór! Prowadzili nasz ślub plenerowy, a później całe wesele, aż do ostatniego gościa. Już przed przybyciem Młodej Pary zapewnili czekającym gościom wspaniałą klimatyczną oprawę muzyczną wraz z czytaniem wierszy, goście byli zachwyceni! Żałuje, że sama jako Panna Młoda to przegapiłam :) Zabawy były prowadzone na najwyższym poziomie, goście chętnie w nich uczestniczyli, bez względu na wiek. Rycerskie oczepiny ze świecami zrobiły świetny klimat, który połączony z podziękowaniami do rodziców sprawił, że ta wyjątkowa chwila była wyjątkowo podniosła. Reasumując... każdy z gości chwalił i zachwycał się profesjonalizmem duetu Dj Pisanaka&Brygida,fachowe rady przed samym weselem jak również ich uśmiech i pomoc w każdej chwili uroczystości uważam za nieocenione! Jako Panna Młoda polecam ich każdej parze, która chce aby te wyjątkowy dzień był idealny! Dziękuję, że dzięki Wam mogłam się dobrze bawić i nie musieć niczym martwić i stresować!

N Natalia I. 2017-11-10 13:44:29

Ocena: 5

Serdecznie polecamy! Na naszym weselu była soczysta zabawa. Umiejętności Darka i Brygidy są ciekawym połączeniem i sprawiają, że impreza nabiera swojego własnego charakteru. Zarówno goście jak i my bawiliśmy się świetnie :). Pozdrawiamy!

Tagi: Istebna, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót