Wyślij zapytanie
(+4... pokaż numer

DJ Show-Jack to gwarancja super wesela

Rumia

W pobliżu: Gdynia, Wejherowo, Puck, Gdańsk, Sopot, Kartuzy, Kościerzyna, Kwidzyn, Czersk, Słupsk, Słupsk, Bytów, Łeba, Miastko, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Gdański, Starogard Gdański, Malbork, Tczew, Chojnice, Ustka, Lębork, Sztum, Prabuty, Gniew, Władysławowo, Skórcz, Dzierzgoń, Człuchów, Bursy, Czarne

Pomorskie,


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

(+4... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1101

Opis

DJ Show-Jack to gwarancja super wesela

Zapewniam profesjonalne prowadzenie i oprawę muzyczną wszelkich imprez tanecznych,  w tym w szczególności wesel.

Podstawowy obszar działania to oczywiście województwo pomorskie. Jednak jestem mobilny pod każdym względem, także praktycznie wszędzie dojeżdżam :-)

Wykorzystując własne umiejętności, bogate i wieloletnie doświadczenie, bardzo dobry i profesjonalny sprzęt, nowoczesne oświetlenie oraz oryginalną i super na każdą okazję muzykę potrafię stworzyć właściwy, jedyny i niepowtarzalny nastrój TWOJEGO WESELA, rewelacyjną zabawę i wiele wspaniałych, niezapomnianych przeżyć.

Moja marka to profesjonalizm, przejawiający się sumiennością oraz otwartością na sugestie  i oczekiwania Pary Młodej. Każde prowadzone przeze mnie przyjęcie weselne, nawet to najmniejsze jest dla mnie bardzo ważne, dlatego starannie przygotowuje się do niego, podchodząc do tego z wielką pasją i sercem.

Od wielu lat jestem klubowiczem DJ PROMOTION, który wspiera zawodowych i przede wszystkim legalnych DJ'ów. Dzięki tej współpracy mam możliwość grania materiału promocyjnego oraz nowości z pierwszej ręki i to nie tylko muzyki typowo klubowej, ale szeroko rozumianej muzyki do tańca od muzyki EDM  po disco/dance, house, latino oraz zawsze popularnych hitów począwszy od lat 60, 70, 80 i 90, aż do czasów współczesnych.

Muza w mojej ofercie to bardzo bogaty i starannie dobrany repertuar nagrań, dostosowany do oczekiwań Pary Młodej. Zawsze jestem elastyczny, uwzględniam  i szanuję każdy gust muzyczny.

Posiadam Certyfikat legalności DJ'a wydany przez ZAIKS, ZPAV, STOART oraz na bieżąco aktualizowany w klubie DJ PROMOTION.

Dysponuję własnym,  kompletnym i profesjonalnym sprzętem gwarantujący wysokiej jakości brzmienie i bardzo dobrą akustykę.
Współpracując z Parą Młodą opracowuje szczegółowy scenariusz od rozpoczęcia do zakończenia przyjęcia, uwzględniając muzykę oraz wszelkiego rodzaju zabawy i konkursy, w tym oczepiny, a także inne ustalone atrakcje.

DJ Show-Jack to gwarancja super wesela i niezapomnianej zabawy do rana :-)

Lokalizacja

Wasze opinie

E Ewelina 2017-07-13 14:57:13

Ocena: 5

Pełen profesjonalizm i pasja do wykonywanej pracy! Król DJ-ów! Zadowolenie gwarantowane! Polecam w 200% :)

S Sebastian 2017-07-13 14:56:57

Ocena: 5

Pan Jacek to profesjonalista w każdym calu, trudno na rynku znaleźć osobę, której można spokojnie powierzyć prowadzenie tak ważnej imprezy jaką jest wesele. Przy swoich poszukiwaniach DJ - a, kierowaliśmy się opiniami i natrafiliśmy na Pana Jacka. Jesteśmy już po całym wydarzeniu i teraz sami, możemy potwierdzić te wszystkie pozytywne opinie. Przede wszystkim od samego początku otrzymaliśmy podpowiedzi i wskazówki na co zwrócić szczególną uwagę. Dzięki doświadczeniu DJ- a, mogliśmy konsultować wszystkie nasze pomysły. Jak się potem okazało wszystkie uwagi były bardzo celne, sama impreza poprowadzona bez zarzutu, mimo napiętego harmonogramu i dużej ilości atrakcji goście wychodzili z sali wybawieni. Oczepiny poprowadzone bardzo sprawnie i z poczuciem humoru. Dzięki wyczuciu przy jakiej muzyce bawi się najwięcej gości, sama impreza trwała do samego rana. Wszystkie dobre opinie o Panu Jacku, nie są przypadkiem, od samego początku do samego końca pokazuje pełen profesjonalizm i otwartość do klienta. Swoją pracę wykonuje na bardzo wysokim poziomie, do tego jest bardzo miłym i przyjaznym człowiekiem. Wiemy jak ciężko znaleźć taką osobę, dlatego liczymy, że nasza opinia okaże się pomocna przy wyborze. Szczerze polecamy!

Tagi: Rumia, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót