Wyślij zapytanie
607... pokaż numer

DJ Tomek

Radom

W pobliżu: Kielce, Lublin, Białobrzegi, Łódź, Przysucha, Opoczno, Częstochowa, Pionki, Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, Siedlce, Starachowice, Sandomierz, Puławy, Iłża, Skaryszew

Mazowieckie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

607... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 199

Opis

DJ Tomek

DJ wodzirej i konferansjer oferujący audio wizualną obsługę imprez okolicznościowych.

Profesjonalna obsługa i świetna zabawa.
Poprowadzę Wesela, urodziny, studniówki, połowinki, zabawę sylwestrowa, prywatki imprezy plenerowe i wiele innych także w języku angielskim.

Subiektywnie młody 26-cio letni DJ z pasja i ogromnym już doświadczeniem w prowadzeniu imprez wesel, prywatek i innych eventów okolicznościowych. Posiadam rozrywkowa dusze która rozkręci każdą imprezę.

Moje mocne strony to charyzma i moc oraz odpowiednia wiedza techniczna i zagraniczna edukacja w brytyjskim koledżu dla producentów muzycznych i DJ-ów które zapewniają podejście do waszej imprezy z pełnym profesjonalizmem i powagą.
Podstawą udanej imprezy jest przygotowanie odpowiedniej playlisty i scenariusza w porozumieniu z osobami organizującymi wydarzenie.

Gram muzykę każdej dekady i praktycznie każdego pokroju bardzo szeroki repertuar od jazzu przez dance, pop, electronic, discopolo do rocka i cięższych brzmień, najnowsze i najstarsze hity.

Zapewniam i obsługuję wysokiej jakości profesjonalny sprzęt nagłaśniający, światła dyskotekowe, lasery i inne efekty jak wyrzutnie dymu czy baniek mydlanych. Prowadzę także imprezy w języku angielskim.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Radom, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót