Wyślij zapytanie
696... pokaż numer
Polecamy
Wyświetleń: 495

Ta firma ma terminy last minute, zarezerwuj!

sobota, 09 czerwca 2018
Wolny termin - D.J. plus Wokalistka na Twoje wesele - najwyższa jakość za rozsądną cenę

sobota, 18 sierpnia 2018
Wolny termin. - D.J. plus Wokalistka na Twoje wesele - najwyższa jakość za rozsądną cenę

Opis

D.J. plus Wokalistka na Twoje wesele - najwyższa jakość za rozsądną cenę

Nie jestem tylko D.J.-em od wielu lat prowadzącym imprezy z uśmiechem i kulturą - gwarantując wszystkim gościom doskonałą zabawę, za rozsądną cenę. Jednocześnie jestem: wodzirejem inicjującym zabawy i konkursy, konferansjerem zapowiadającym dedykacje, w roli narratora przekazuję podziękowania dla rodziców w imieniu Młodej Pary ponadto jako wokalista śpiewam „na żywo” wraz z gośćmi toasty – i najważniejsze - w pracy nie pijam alkoholu. Dlatego osobiście bardziej preferuję nazwę „prezenter muzyczny” – bo D.J. kojarzy się często z 20-letnim młodzieńcem, który „puszcza” muzykę jak na dyskotece z laptopa nie używając przez całą uroczystość mikrofonu. Na specjalne życzenie mogę poprowadzić wesele wraz z laureatką wielu konkursów solistką, która na żywo śpiewa przeboje a ja jako D.J. – odtwarzam podkłady muzyczne – wówczas za przystępną cenę macie DUET muzyczny wykonujący całą pracę współczesnego zespołu weselnego.

Zajmuję się kompleksową obsługą muzyczną imprez rodzinnych, okolicznościowych i rozrywkowych od 2 do 230 osób. (takie zlecenia miałem w mojej karierze D.J-a. Na uroczystości weselnej to ja jestem odpowiedzialny za zapewnienie najwspanialszych z możliwych - tych wyjątkowych chwil w Waszym życiu.
W mojej walizce można znaleźć wiele tysięcy nagrań dopasowanych do gustów osób bawiących się - repertuar jest przekrojowy przez wszystkie przeboje od lat 60-tych poprzez lata 70-80-90, Disco Polo, utwory biesiadne oraz współczesne „eskowe” hity - na wyłącznie oryginalnych płytach CD.

Aktywnie prowadzę przez mikrofon zabawy integracyjne i konkursy, zapowiadam utwory, zachęcam do zabawy, wychodzę z mikrofonem do gości, na życzenie „na żywo” miksuję z player’ów i „scratch’uję" muzykę.

Działam legalnie podpisując umowę z organizatorem imprezy i płacę od niej podatki.

W mojej karierze nagłaśniałem z powodzeniem wystąpienia gwiazd polskiej estrady: Rudi’ego SCHUBERTA i Krzysztofa DAUKSZEWICZA, a na prywatnej imprezie śpiewał dla gości z wykorzystaniem mojego sprzętu Andrzej KRZYWY.

Posiadam profesjonalną aparaturę o najwyższej jakości renomowanych firm (konsoleta Denon, nagłośnienie JBl oraz Eminence, zestawy Shure, dbX i inne), konfigurowany indywidualnie, w zależności od wielkości zamówienia oraz oczekiwań klienta. Z góry nie narzucam „pakietów weselnych” w których jest już zawarte wszystko – za kosmiczną cenę. Oprócz prowadzenia uroczystości na najwyższym poziomie za cenę widoczną obok - dodatkowo mogę zapewnić dekorację światłem LED, ciężki dym czyli „Pierwszy Taniec w Chmurach” z wykorzystaniem urządzenia CHAUVET NIMBUS, napis LOVE, animacje laserem. Dodam, że przy wyborze mnie jako osobę odpowiedzialną za Wasze wesele – za dodatkowe usługi daję upust w wysokości 50%.

Co mnie wyróżnia:

  • posiadam wyższe wykształcenie kierunkowe - jestem inżynierem elektronikiem (współczesny sprzęt to zaawansowane systemy elektroniczne – nie jestem człowiekiem z przypadku)
  • mam ponad 20 lat doświadczenia za konsoletą - w tym 8 lat w prowadzeniu przyjęć weselnych (dzięki temu doświadczeniu potrafię muzyką "łączyć pokolenia")
  • przekroczyłem 40-kę i jestem poważnym - rzetelnym kontrahentem (już kilka razy ratowałem z opresji organizatorów imprez, którym "muzycy" w ostatniej chwili zadzwonili i odmówili prowadzenia uroczystości)

Posiadam wiele zdjęć i filmów z prowadzonych przez mnie wydarzeń - zawsze je prezentuję na spotkaniu aby z organizatorem uzgodnić najlepszą, najbardziej dopasowaną do jego potrzeb - indywidualną dla niego ofertę.

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji i chętnie odpowiem na nie aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty i zapoznanie się z innymi - w pakiecie zawsze taniej!!! Więcej informacji o mnie znajdziecie na stronie www.djlider.pl

W cenie 1400PLN, zapewniam kompletne nagłośnienie, oświetlenie, obsługę muzyczną oraz prowadzenie na najwyższym poziomie, na uroczystościach do 100 uczestników.

Na hasło „gdzie wesele” – dodatkowe 15 % rabatu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Legionowo, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót