Wyślij zapytanie
517... pokaż numer

Opis

Dj Adrian. Dj'ka na poziomie!

Chcecie się bawić przy swojej ulubionej muzyce i największych hitach? Jeśli tak, skorzystajcie z mojej propozycji…

Zapytacie dlaczego Dj?

Powodów jest wiele. Po pierwsze będziecie się bawili przy oryginalnej muzyce,bez niebezpieczeństwa, że nie spodoba się Wam wykonanie danej piosenki przez zespół.

Po drugie usługa Dj’a jest bardziej przystępna cenowo i uniwersalna. I wreszcie po trzecie,Dj Adrian to gwarancja dobrej i udanej zabawy.

Bardzo konkurencyjne ceny - Sprawdź sam :)

Pozdrawiam
Adrian Halastra

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

F Filip 2017-07-21 13:51:09

Ocena: 5

Decydowanie polecam, DJAdrian dostosowal się do naszych próśb dokładnie tak, jak tego oczekiwaliśmy, muzyka i zabawy były świetne, impreza była idealnie poprowadzona!

D Dominika 2017-07-21 13:50:52

Ocena: 5

Nie ma lepszych Dj'ów od tych dwóch pozytywnie zwariowanych Panów ! Kto ma jeszcze obawy, niech wyrzuci je do kosza! Nikt nie siedzi przy stole, tańczą i bawią się wszyscy goście- młodsi i starsi! Wiele osób pytało o Wasze namiary Panowie! Polecam ! Polecam! Polecam ! :) Odwalacie kawał dobrej roboty

D Damian 2017-07-21 13:50:35

Ocena: 5

Nasze wesele było jak z bajki :) My i nasi goście niezapomnimy go do końca życia. Będziemy je wspominać przy kazdej okazji. Super zabawy, muzyka, oświetlenie i przebrania. Goście byli pod wielkim wrażeniem. Czegoś takiego jeszcze nie widzieli :). Adrian i Paweł jesteście the best. Wszystkim którzy chcą mieć niezapomniane wesele gorąco polecamy Dj Adriana :)

Tagi: Tarnów, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót