Wyślij zapytanie
530... pokaż numer

Opis

Dj Hubi na Twoje wesele

Moc niezapomnianych wrażeń :)

DJ Hubi to ponad 15 lat doświadczenia w prowadzeniu wszelakiego rodzaju imprez okolicznościowych, a co za tym idzie gwarancja udanej zabawy!!!

Do każdej imprezy podchodzę indywidualnie, dopasowując się do oczekiwań wszystkich gości.

DJ Hubi to nie tylko doskonała muzyka, ale również wspaniałe kostiumy podkreślające muzyczny klimat.

Imprezy tradycyjne:
Muzyka, przy której niemożliwością jest siedzieć za stołem. Do zabawy zachęcać będą nieśmiertelne rytmy disco polo, zarówno w wydaniu z lat 90tych jak i w postaci najnowszych topowych hitów. Nie zabraknie góralszczyzny, największe przeboje zespołów takich jak Baciary, De Press, Krywań czy Zakopower i przeniosą Państwa w sam środek Podhala, najbardziej roztańczonego i rozśpiewanego regionu naszego pięknego kraju. Ponadto zagram cala gamę polskich i zagranicznych klasyków, rock&rolle i twisty do tego walczyki i walce, nie zabraknie oczywiście czegoś do przytulania. A przez cały czas zabawy pozostaje otwarty na piosenki na życzenie oraz dedykacje, które nadadzą weselu jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru.

Imprezy w stylu międzynarodowym:
Jedno z Państwa Młodych a wraz z nim cześć gości pochodzi z innego kraju? A może po prostu gustujecie Państwo w nieco nowocześniejszych formach muzycznych? Specjalnie dla Was zagram najbardziej porywające kawałki wszech czasów, od najsłynniejszych hitów filmowych jak Time Of My life, poprzez kultową Abbe aż najnowsze hity. Możemy muzycznie podróżować po świecie, wspaniale sprawdza się z pewnością szlagiery z wielu krajów.

Istnieje również możliwość poprowadzenia imprezy w formie dwujęzycznej polski/francuski/angielski/włoski/czeski/słowacki.

A dodatkowo…

W trosce o udana zabawę, do wyboru moc atrakcji; Wspaniałe kostiumy podkreślające muzyczny klimat (na życzenie prowadzenie części imprezy w strojach góralskim, disco polo, Elvisa). Zabawy dla gości w każdym wieku;

1. Maskotka Dinuś rozda cukierki najmłodszym
2. Policjant przeprowadzi test na nietrzeźwość" gości
3. Ksiądz proboszcz udzieli ślubu Nowej Parze Młodej
4. Oczepiny w wielu zabawianych formach
5. Karaoke
6. Biesiada z akordeonem
7. Gadżety do zrobienia pamiątkowych zdjęć

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót