Wyślij zapytanie
607... pokaż numer

Opis

Dj Kris - Profesjonalna Obsługa Muzyczna Imprez

Czy chcesz, aby Twoja impreza była wyjątkowa i poprowadzona profesjonalnie? Czy chcesz, aby Twój event był niezapomniany zarówno dla Ciebie, jak i Twoich gości? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś! Potrafię zaangażować się w Twój projekt całkowicie i spełnić oczekiwania w 100%. Moje kilkuletnie doświadczenie pozwala na indywidualne podejście do każdego wydarzenia. W ofercie znajdą Państwo profesjonalną obsługę Dj-ską, konferansjerską a także nagłośnieniową i oświetleniową.
Jestem Dj-em, dla którego muzyka, taniec i dobra zabawa wszystkich gości to wielka pasja, do której podchodzę z pełnym profesjonalizmem i oddaniem. Przemawia za mną przede wszystkim bardzo dobry kontakt z publicznością a połączony z doborową muzyką tworzy niepowtarzalne show, przy którym nogi same rwą się do tańca! :) Zainteresowany? Zapraszam do kontaktu już dziś!

 

Jeśli dobrze się bawiłeś,
swoich gości wytańczyłeś,
wszystkie ciocie są szczęśliwe,
- nie zapomnij o tej ksywie!
DJ KRIS-a poleć śmiało
aby w uszach dobrze brzmiało!

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Lokalizacja

Wasze opinie

P Patrycja 2017-10-10 16:30:30

Ocena: 5

Dj Kris prowadził nasze wesele. Atmosfera, muzyka, zabawy - rewelacja!! Goście zachwyceni, a my jeszcze bardziej. Jednym słowem fantastyczne wesele:) Dziękujemy i polecamy profesjonalizm dj Krisa !

M Malwina 2017-10-10 16:30:13

Ocena: 5

Najlepsze Wesele na jakim byłam i to wszystko za sprawą fantastycznej atmosfery,która stworzył DJ KRIS ! 100% profesjonalizmu,z czystym sumieniem polecam Wszystkim imprezy z DJ KRISEM! :)

T Tomasz 2017-10-10 16:29:53

Ocena: 5

Pełna profeska! Widać, że kocha to co robi i robi to z pasją! Impreza na tym dużo zyskuje! Grał u nas na Weselu i bardzo nam pomógł, ogarniał wszystko, dzięki jego pomocy czuliśmy się na swoim własnym weselu jak goście. POLECAMY!

Tagi: Kraków, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót