Opis

Dj Krist na Twoje wesele

Mgr inż. Krzysztof Gródecki, absolwent Politechniki Koszalińskiej, czyli DJ KRIST. Od 7 lat jestem  związany z branżą Dj-ską, prowadziłem szereg różnego rodzaju imprez oraz eventów na terenie całej Polski. W ciągu tego okresu miałem przyjemność być rezydentem wielu klubów i dyskotek na terenie woj. pomorskiego i zachodniopomorskiego, (Klub Bizarere w Debrznie, Klub Havana w Koszalinie, Klub Studencki Kreślarnia w Koszalinie, klub Ibiza w Koszalinie, light dj Klub Desperados Koszalin). Obecnie pracuję jako rezydent  w najlepszym klubie w Koszalinie, czyli w klubie muzycznym Kosmos oraz w Restauracji Kredens. Współpracuję również z wieloma innymi koszalińskimi restauracjami, hotelami, dyskotekami i pubami.

MK DJ AGENCJA MUZYCZNA - to profesjonalna firma zajmująca się kompleksową oprawą (muzyczną, nagłośnieniem i oświetleniem ) imprez okolicznościowych takich jak: wesela, poprawiny, urodziny, imieniny, bale sylwestrowe, magisterskie, inżynierskie, studniówki, połowinki, eventy, imprezy firmowe, dyskoteki dla szkół: podstawowych, gimnazjów, średnich, prowadzenie konferencji (oprawa konferansjerska) oraz  wypożyczenie sprzętu, obsługa techniczna eventów, a także ich organizacja (możliwość zaproszenia takich osób jak Marek Sierocki, Hirek Wrona oraz DJ z Polskiej sceny klubowej oraz zespołów muzycznych).

MK DJ AGENCJA MUZYCZNA
główny nacisk kładzie na profesjonalną aranżację muzyczną przyjęć weselnych oraz poprawin. Dzięki zdobytej wiedzy z tego zakresu i posiadaniu  zaplecza technicznego  (profesjonalne nagłośnienie firmy JBL oraz oświetleniu firmy Amiercan DJ, Martin, Flash) jestem w stanie zapewnić Państwu niepowtarzalne wrażenia, które na długo pozostaną w Waszej pamięci, jak i zaproszonych na tę uroczystość gości. Profesjonalny dobór utworów, odtwarzanych wyłącznie z oryginalnych nośników muzycznych na sprzęcie producentów światowej klasy, zapewnia krystaliczne brzmienie każdego nagrania muzycznego. Zdobyte do tej pory doświadczenie pozwala mi na prezentację muzyki dla różnych grup wiekowych, przez co na takiej imprezie doskonale potrafią  bawić się zarówno dziadkowie jak i wnukowie.

Do każdego przyjęcia weselnego oraz poprawin podchodzę indywidualnie (na spotkaniu omawiane są wszystkie szczegóły dotyczące głównie samego repertuaru, jak i ilości konkursów i czasu trwania oczepin Pary Młodej). Do wyboru mam około 40 specjalnie przygotowanych na tę uroczystość  konkursów  weselnych  tak, aby Para Młoda miała duży wybór. Po każdej imprezie wystawiam fakturę VAT. Podane ceny są cenami brutto (istnieje możliwość ich negocjacji).

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Koszalin, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót