Wyślij zapytanie
536... pokaż numer

Dj Na Wesele / Poprawiny / Imprezę Firmową

Czarna 51, Radom

W pobliżu: Kielce, Szydłowiec, Białobrzegi, Warka, Garwolin, Wąchock, Puławy, Skarżysko-Kamienna, Nowe Miasto nas Pilicą, Kozienice, Skaryszew, Sucheniów

Mazowieckie,


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

400 zł

536... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1119

Opis

Dj Na Wesele / Poprawiny / Imprezę Firmową

Potrzebujesz DJ'a na Wesele / Poprawiny / Imprezę Firmową?

Dobrze trafiłeś!

Czy kojarzysz wesela lub imprezy okolicznościowe na których goście nie do końca dobrze się bawili ze względu na kapelę?

Zespół w dosyć znaczącym stopniu zawsze modyfikuje prezentowane utwory. Odgrywa melodię na innych niż w oryginale instrumentach, zmienia tekst, często utwory które w oryginale śpiewa kobieta w kapeli śpiewa mężczyzna i odwrotnie. Czasem dopiero w połowie utworu poznajemy daną piosenkę.

Moim największym atutem jako DJ'a jest to że odtwarzam utwory w wersjach oryginalnych czyli takich które każdy zna najlepiej i zawsze się przy nich świetnie bawi. A mam czym bawić gdyż w swojej pokaźnej kolekcji znajdują się:

  • disco polo
  • biesiadne
  • przeboje lat 70, 80, 90
  • klasyki rockowe
  • hity znane z filmów
  • i wiele, wiele innych...


Muzykę dobieram zawsze pod gusta klientów, na podstawie rozmowy którą wcześniej przeprowadzam z parą młodą lub osobą która organizuje daną imprezę.
Dodatkowo, ponieważ sam organizuję różnorakie gatunkowo imprezy i koncerty oraz grywam w kilku bardzo różnych projektach muzycznych posiadam doskonałą intuicję w doborze muzyki "pod gości" już w trakcie trwania imprezy.

Większość DJ'ów ogranicza się jedynie do puszczania muzyki. Ja mogę dodatkowo zaoferować prowadzenie imprezy, zabawianie gości oraz różne zabawy, dzięki czemu decydując się na mnie dostajecie państwo zestaw i DJ'a i Wodzireja w jednym.

Masz gości z za granicy? Żaden problem! Posługuję się płynnie językiem angielskim.

Moim kolejnym atutem jest to iż dysponuję własnym, profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniem które WSPÓŁGRA Z MUZYKĄ, tworząc niezapomniany klimat a to jest przecież w tym wszystkim najważniejsze.

W razie potrzeby mogę również wystąpić w duecie z Akordeonistą, który poprowadzi tradycyjną biesiadę za stołami.

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

M Marcin 2018-05-17 18:41:50

Ocena: 5

POLECAM! Dobry DJ super zabawa polecam.

M Marcin 2018-05-17 18:41:50

Ocena: 5

POLECAM! Dobry DJ super zabawa polecam.

M Monika 2018-03-13 13:55:43

Ocena: 5

POLECAM !!! Pełne zaangażowanie w prowadzenie imprezy, a byłam na dwóch prowadzonych przez tego DJ’a / wodzireja. Imprezy prowadzone ze smakiem i pełną kulturą. Bogata „muzyko-teka”. Bardzo dobry kontakt z gośćmi.

Tagi: Radom, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót