Wyślij zapytanie
500... pokaż numer

Dj Vertimus Człowiek orkiestra na wesele

Mazurska 6, Ostrołęka

W pobliżu: Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Płock, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Pułtusk, Płońsk, Wyszków, Ostrów Mazowiecka, Mława, Gostynin, Sierpc, Żuromin, Sokołów Podlaski, Przasnysz

Mazowieckie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3000 zł

500... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 370

Opis

Dj Vertimus Człowiek orkiestra na wesele

Wybór DJ to jedna z najistotniejszych decyzji w organizacji wesela.

Zdając sobie sprawę,że przekazanie uroczystości w Państwa życiu wymaga ogromnego zaufania,w kilku słowach chciałbym przedstawić Państwu ofertę , na czym polega moja praca i zapewnić,że z troską zajmę się Państwa Gośćmi i całą oprawą muzyczną.

Dj Vertimus to człowiek orkiestra,który posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju uroczystości.

Charakteryzuje się szerokim repertuarem muzycznym, oraz ponadprzeciętną umiejętnością gry na instrumentach klawiszowych. Dodatkowo zajmuje się aranżaacją oraz komponowaniem utworów dla gwiazd muzyki Disco, Dance. Kompozytor, aranżer , autor tekstów, multiinstrumentalista , Nauczyciel muzyki. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I ii II st.Sp Ognisko Muzyczne im. G Bacewicz- dyplom z wyróżnieniem w klasie akordeonu.

Proponuje Państwu usługi na terenie całego kraju.
Każdą uroczystość przygotowuje indywidualnie pod wymagania klienta.

W przypadku prowadzenia uroczystości weselnych pomagam w przygotowaniu scenariusza danej uroczystości począwszy od wyboru repertuaru jak również zabaw i konkursów organizowanych w trakcie przyjęcia.

Uwaga :) Na życzenie z miłą chęcią przyjadę i zagram dla gości u Pana Młodego i Pani Młodej na akordeonie cyfrowym z nagłośnieniem.

Cena za oprawa muzyczną zależy w dużym stopniu od miejscowości w której planowana jest uroczystość.


Serdecznie zapraszam do współpracy!


Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ostrołęka, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót