Wyślij zapytanie
608... pokaż numer

Opis

Dj Wodzirej na wesele Bydgoszcz Toruń

Moja przygoda z prowadzeniem imprez okolicznościowych rozpoczęła się w 2003 roku.

Po kilkunastu latach działalności na rynku usług muzycznych mogę pochwalić się wieloma udanymi imprezami, profesjonalnym sprzętem oraz współpracą z lokalnymi firmami branży rozrywkowej. Posiadam referencje i wielu stałych, zadowolonych Zleceniodawców. Jednak moim największym atutem jest zebrane doświadczenie, które po latach owocuje profesjonalnym podejściem do wykonywanej pracy, w której zadowolenie klienta jest sprawą najważniejszą.

Jako DJ wodzirej jestem osobą, która odpowiedzialna jest za prowadzenie zabawy od strony muzycznej. Prezentuję muzykę w oryginalnym wykonaniu, nie miksuję jej. Odpowiadam za jej odpowiedni dobór do charakteru imprezy i gustów Gości.

Jako wodzirej konfenansjer, oprócz muzyki, zapewniam inne atrakcje. Prowadzę zabawy taneczne i wokalne (karaoke). Uczę tańców, śpiewam razem z Gośćmi. Organizuję konkursy i zabawy integracyjne.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą moich usług.

Będzie dla mnie wielką przyjemnością pobawić się z Państwem podczas planowanej imprezy.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

A Ania 2017-09-13 00:54:53

Ocena: 5

Absolutnie fantastyczny! Przez całe wesele był pełen parkiet, bawili się wszyscy niezależnie od wieku. Pełen profesjonalizm i ogromne wyczucie w zabawach oczepinowych. Pełne zaangażowanie, kreatywność i doskonały kontakt. Polecam z całego serca!

A Anna 2017-09-12 09:24:12

Ocena: 5

Serdecznie polecam :) Dj Krzysztof Polański sprawił, że nasze wesele było niezapomniane zarówno dla nas jak i dla naszych gości. Potrafi zwabić na parkiet nawet najbardziej opornych do zabawy :D

Tagi: Bydgoszcz, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót