Wyślij zapytanie
793... pokaż numer

Dj na Wesele Elbląg - Dj Rany

Elbląg

W pobliżu: Gdynia, Ełk, Gdańsk, Sopot, Olsztyn, Biskupiec, Szczytno, Kętrzyn, Olsztynek, Ostróda, Iława, Mrągowo, Działdowo, Bartoszyce, Gołdap, Nidzica, Lidzbark Warmiński, Braniewo, Reszel, Olecko, Pisz, Nowe Miasto Lubawskie, Węgorzewo, Giżycko, Morąg, Mikołajki, Dobre Miasto

Warmińsko-Mazurskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2500 zł

793... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 505

Opis

Postaw na ponad dziesięcioletnie doświadczenie!

W swojej pracy stawiam na jakość, profesjonalizm oraz kreatywne podejście. Jestem otwarty na propozycje i zakres usług wybierany indywidualnie przez Parę Młodą. Służę głosem doradczym.

Na każdym kroku troszczę się, aby wszyscy dobrze się bawili. Parom zapewniam muzykę, podczas której mogą cieszyć się swoją obecnością, a gościom nie mającym osoby towarzyszącej zapewniam tańce integracyjne, podczas których w znaczny sposób ułatwione jest nawiązywanie znajomości.

Poprawnie odczytuję panujący na parkiecie nastrój i odpowiednio reaguję na potrzeby gości. Pełnię rolę dyskdżokeja i jednocześnie również konferansjera. Dla urozmaicenia zabawy, zintegrowania i rozbawienia gości organizuję ciekawe konkursy.

Dysponuję nowoczesnym sprzętem oświetleniowym sterowanym komputerowo.

Prowadzę imprezy po polsku i angielsku.

Pełna oferta przedstawiana jest podczas spotkania z Parą Młodą - pokazuję filmy z wesel oraz ustalamy wstępny plan imprezy wg. Waszych wytycznych. Spotkanie nie zobowiązuje do podpisania umowy ;)

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Elbląg, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót