Wyślij zapytanie
696... pokaż numer

Opis

Mate - obsługa imprez muzycznych

Jako Dj'e z ramienia polskiej organizacji DJ Promotion, posiadamy bogatą płytotekę i bibliotekę muzyki polskiej i zagranicznej - od lat 60-tych po hity współczesne.

Poza zabawą taneczną, pełnimy funkcje konferansjerów.

Dobrym słowem - poprowadzimy wasze przyjęcie/bal/dyskotekę od początku do końca.

Jako wodzireje: prowadzimy różne formy zabawy, wykorzystując przy tym rekwizyty; również dla najmłodszych gości.

Zabawy, konkursy, tańce i animacyjne umilą zabawę taneczną wszystkim w niebanalny sposób - mocą szalonej zabawy i ogromnej dawki pozytywnej energii. A to wszystko podkreślą uśmiechy na twarzach was i waszych gości.

My dołożymy wszelkich starań, aby Wasi goście bawili się tak dobrze, jak nigdy wcześniej, a impreza byłą wspominana jak najdłużej.

Na przyjęciach przez nas prowadzonych nie ma miejsca na zabawy z podtekstem erotycznym, rozbieraniem i upijaniem. Nikt z waszych gości nie poczuje się zniesmaczony, postawiony w niezręcznej sytuacji itp.

Jako artyści wykonujący swoją pasję na waszym balu, dokładamy wszelkich starań, żebyście to Wy i oczywiście zaproszeni goście, od początku do końca - czuli się jako gwiazdy wieczoru w szampańskich nastrojach. Nie powielamy schematów zabawy i muzyki z imprezy na imprezę. Muzyka, którą możemy Państwu zaprezentować jest dobierana w czasie rzeczywistym, dopasowana do chwili/ danego tematu/ rodzaju przyjęcia/ gustów muzycznych Was i gości. Umiejętności miksowania, prezentowania, wiedza i biblioteka pozwala zaspokoić te najbardziej wyrafinowane :)

Współpracując z resztą członków obsługi - dbamy o to, aby wszystko odbyło się w należyty sposób, zgodnie z ustaleniami.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie muzycznym renomowanych marek.

Do tej pory mieliśmy przyjemność prowadzić niezliczoną ilość imprez muzycznych, zarówno prywatnych, firmowych i otwartych, jak również w znanych dyskotekach i klubach muzycznych.

Jeśli zainteresowała Was nasza oferta, lub macie pytania, na które chcielibyście poznać odpowiedź - już teraz gorąco zapraszamy do kontaktu.

Gwarancja Dobrej Ceny!

Znajdź nas na facebooku!

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rybnik, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót