Wyślij zapytanie
693... pokaż numer

Niedrogi DJ lub Zespół muzyczny na twoją imprezę

Ciechanowiec

W pobliżu: Białystok, Suwałki, Goniądz, Kolno, Mońki, Sokółka, Grajewo, Augustów, Sejny, Łomża, Supraśl, Czarna Białostocka, Hajnówka, Zambrów, Łapy, Bielsk Podlaski, Wasilków, Siemiatycze, Wysokie Mazowieckie, Nowogród, Dąbrowa Białostocka

Podlaskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

693... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 430

Opis

Niedrogi DJ lub Zespół muzyczny na twoją imprezę

Szukasz DJ lub Zespołu muzycznego na swoją Imprezę ? A może chcesz to i to?
Jeśli tak to bardzo dobrze trafiłeś/aś

Oferujemy Imprezy typu : wesela, poprawiny, chrzciny, urodziny, 18stki ,dyskoteki szkolne, potańcówki, festyny i różne eventy.

Formacja Niunio pochodzi z Mielnika koło Siemiatycz. Założycielem zespołu, wokalistą, i autorem wszystkich piosenek jest Marcin Zienkiewicz. Niunio obsługuje imprezy nie tylko w woj. Podlaskim ale także w całym kraju. Najczęściej wesela, festyny, studniówki i imprezy okolicznościowe w swoim składzie posiada również dj. W dorobku posiada jeden duet i trzy własne kompozycje, powoli idzie do przodu rozwija się muzycznie i nie tylko. Głównym hasłem przewodnim formacji jest to,aby goście się świetnie bawili przy naszej muzyce, by ona dawała radość.

Nie gramy tak jak inni, ale też nikt nie gra tak jak my.

Do każdej imprezy przygotowujemy się indywidualnie, bez różnicy czy jest to wysokobudżetowa impreza firmowa,wesele czy "imieniny Cioci Lodzi".

Posiadamy profesjonalny sprzęt a co najważniejsze ludzi, którzy robią to co kochają i na czym się znają, więc Twoja impreza z pewnością będzie udana.


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ciechanowiec, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót