Wyślij zapytanie
668... pokaż numer

Partysounds - Najlepszy wybór na wesele!

Białystok

W pobliżu: Suwałki, Goniądz, Kolno, Mońki, Sokółka, Grajewo, Augustów, Sejny, Łomża, Supraśl, Czarna Białostocka, Hajnówka, Zambrów, Łapy, Bielsk Podlaski, Wasilków, Siemiatycze, Wysokie Mazowieckie, Nowogród, Dąbrowa Białostocka

Podlaskie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

668... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 681

Opis

Partysounds - Najlepszy wybór na wesele!

PartySounds to sprawdzony zespół na wesele, studniówkę, bal karnawałowy, absolutoryjny, event i wszelkie inne imprezy. Obsługujemy też komunie i konferencje naukowe. Nasze atuty to 10 lat doświadczenia w branży rozrywkowej, wykształcenie muzyczne i wysoka kultura osobista, a przede wszystkim umiejętność dostosowania się do potrzeb każdego z naszych klientów. W zespole jest dwójka wokalistów. Każdy z nas kształcił się muzycznie.

Wszyscy udzielamy się w innych projektach jazzowych, bluesowych i rockowych. Współpracujemy z dj-ami, innymi zespołami oraz artystami.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

E Ewelina 2018-01-14 12:33:53

Ocena: 5

Zespół Partysounds grał na naszym weselu.Jesteśmy bardzo zadowoleni.Prowadzenie na wysokim poziomie a co najważniejsze bez chamskich tekstów,bardzo kulturalnie.Wokale jedne z najlepszych jakie miałam okazję usłyszeć a na wesela chodzę często.Bardzo otwarta osoba od kontaktu z Młodymi.Pan Mateusz doradził nam w wielu sprawach dotyczących naszego wesela.POLECAM!!!

Tagi: Białystok, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót