Wyślij zapytanie
506... pokaż numer

Pony Express - Rockowe wesele / impreza / koncert

Kraśnik

W pobliżu: Lublin, Janów Lubelski, Kazimierz Dolny, Nałęczów, Puławy, Tomaszów Lubelski, Zamość, Świdnik, Chełm, Lubartów, Krasnystaw, Parczew, Hrubieszów, Opole Lubelskie, Biała Podlaska, Ryki, Łuków, Biłgoraj, Dęblin, Bychawa, Bychawa, Bełżyce, Zwierzyniec, Tarnogród, Radzyń Podlaski

Lubelskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

5900 zł

506... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 637

Opis

Pony Express - Rockowe wesele / impreza / koncert

Zespół składa się z pięciu osób. Opcjonalnie współpracuje również z trębaczem/klawiszowcem.

Imprezy wykonywane przez nas utrzymane są głównie w stylistyce rockowej. Klasyka polskiego i zagranicznego rocka - również tego mocniejszego, dość duża ilość przebojów ery Disco, klasyka polskiej muzyki rozrywkowej. Muzyki Disco Polo nie dotykamy praktycznie w ogóle - chyba, że dla żartu. Nie ubieramy się w tandetne stroje, nie stać nas na bordowe kapelusze, nie wykonujemy układów tanecznych. Mimo to potrafimy utrzymać niepowtarzalny klimat oraz pełny parkiet na imprezach.

Nagrania prezentowane tutaj są nagraniami pochodzącymi z sesji live. Nie zostały spreparowane w studio. Nagranie "Wesele 2013" - z weselnej kamery, przedstawia stary skład zespołu. Od tamtego czasu zmieniła się (na lepsze) sekcja rytmiczna.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraśnik, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót