Wyślij zapytanie
605... pokaż numer

Opis

SWK Studio - dj na wesele

Swk Studio - nazwa pochodzi od miejsca zamieszkania założyciela tej formacji. Tworzy ją grupa dj's i muzyków. Nasi dj'e obsługują każdego rodzaju imprezy i świetnie radzą sobie na parkietach klubowych. Do rozwijania swoich pasji i polepszania swojego warsztatu używają najlepszego sprzętu dostępnego na rynku. Bogate doświadczenie i profesjonalizm, a także indywidualne podejście do każdego klienta gwarantuje udaną imprezę w 100%. To My dostosujemy sie do Ciebie a nie Ty do nas!

Dj Fudzis założyciel i pomysłodawca Swk Studio działa na rynku już 14 lat. Jego sety są bardzo energiczne i napełnione muzycznymi niespodziankami. Świetnie czuje sie w klimacie house i deep house, a także upodobał sobie styl muzyki klubowej oparty na Mash-up'ach, które porywają do tańca. Radiowy głos prawdziwego konferansjera ubarwia każdą imprezę, ciągle podnosi swoją poprzeczkę i szkoli swój warsztat żeby jak najlepiej spełniać oczekiwania klienta. Główny rezydent wiekszośći oławskich klubów, stały gość we wrocławskich klubach, obecnie rezydent klubu Strefa Muzyki w Brzegu

Guitarist Kondeer - gitarzysta naszego zespołu z ponad 3-letnim stażem. Dzięki gitarze akustycznej umili Wam przerwy w zabawie muzyką na żywo, zaś dzięki gitarze elektrycznej, porwie Was do tańca najlepszą, energiczną muzyką typu: rock, disco, house.

dj Sebol - młody dj w pełen pasji i zaangażowania, dj dla którego zaden gatunek muzyczny nie stanowi przeszkody, idealnie czuje sie w klimacie disco dzieki czemu miał przyjemność prowadzić wrocławskie kluby w tej tematyce. Zaskakuje swoich sluchaczy co raz to nowymi muzycznymi niespodziankami.

dj Barthes - początkujący dj sceny djsco polo, pod czujnym okiem starszych i doświadczonych kolegów podnosi swoja techniczną poprzeczkę.


Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Oława, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót