Wyślij zapytanie
510... pokaż numer

Showman&Wodzirej DJ BB - Duet dwie osoby - akordeon + puzon

KREDYTOWA, Warszawa

W pobliżu: Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Józefów, Radzymin, Wołomin, Siedlce, Pułtusk, Wyszków, Ciechanów, Białołęka, Mława

Mazowieckie,


Średnia ocena: 5 z 32 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2800 zł

510... pokaż numer

strona www

Polecamy
Wyświetleń: 7588

Opis

Showman&Wodzirej DJ BB - Duet dwie osoby - akordeon + puzon

DJ BB z akordeonem lub gitarą i puzonem, bawi atrakcjami, swoim humorem, muzyką i światłem.

Gwarancja udanej imprezy, elegancji i oryginalnego stylu. Jako artysta estradowy, zajmuję się prowadzeniem i organizacją imprez firmowych jak również prywatnych.

Oferuje profesjonalną oprawę muzyczną ,nagłośnienie i oświetlenie na:bankiety prywatne i firmowe,imprezy okolicznościowe,imprezy promocyjne, prymicje, dyskoteki, sylwester, studniówki, wesela, poprawiny, eventy, bankiety, zabawy taneczne,festyny.

Impreza, czy wesele realizowane przez nas to połączenie oldskulowego klimatu z nowoczesną oprawą. Doskonale łączymy tradycję z nowoczesnością.

Wielkim atutem imprezy jest oryginalne brzmienie wszystkich utworów muzycznych odtwarzanych na sprzęcie dj-skim najwyższej klasy.

Gram muzykę wyłącznie z oryginalnych CD nagrywaną w studiu, przez co nie jesteśmy ograniczeni do kilkudziesięciu utworów lub możliwości wokalistki/y.

Prowadzenie i śpiew oraz dogrywanie na żywo do muzyki na puzonie, jak również BIESIADA przy stołach z akordeonem.

Profesjonalna oprawa świetlna tanecznej części sali.

Repertuar tworzą przeboje przy których bawili się nasi dziadkowie,rodzice, jak również te wspólczesne kierowane do młodej publiczności.

Sprzęt:

Posiadam własne nagłośnienie i oświetlenie, które dostosowuję do Państwa potrzeb, rodzaju imprez i wielkości sali oraz jej akustyki.

Zapraszamy do kontaktu!


Lokalizacja

Wasze opinie

A Agata i Andrzej 14.10.2017 2018-02-05 15:53:24

Ocena: 5

Jesteście najlepsi!Oprawa muzyczna w Waszym wykonaniu to gwarancja udanego wesela.Super muzyka a do tego taktowne i z humorem zabawy,wiele atrakcji; profesjonalne oświetlenie parkietu,kapelusze,peruki,różne gadżety....balony, konkursy...aż ciężko wszystko wymienić!!!Elastyczność i idealne dopasowanie się do gustów muzycznych gości! Fakt,że wesele było przedlużane,świadczy samo o sobie. Do Bb=UDANE WESELE!!! Polecamy i poleca bedziemy!!!

A Agata i Andrzej 14.10.2017 Warszawa 2018-02-02 10:55:00

Ocena: 5

Jesteście najlepsi!Oprawa muzyczna w Waszym wykonaniu to gwarancja udanego wesela.Super muzyka a do tego taktowne i z humorem zabawy,wiele atrakcji; profesjonalne oświetlenie parkietu,kapelusze,peruki,różne gadżety....balony, konkursy...aż ciężko wszystko wymienić!!!Elastyczność i idealne dopasowanie się do gustów muzycznych gości! Fakt,że wesele było przedlużane,świadczy samo o sobie. Do DJ Bb=UDANE WESELE!!! Polecamy i polecać będziemy!!!

B Basia Arkadiusz 2018-01-29 13:38:50

Ocena: 5

Fenomenalny duet jaki poznałem przy okazji wesela moich znajomych o nazwie DJ BB który tworzą osoby o niebywałej charyźmie.Jestem człowiekiem zasadniczym żeby nie powiedzieć konkretnym i takich szukałem na nasze wesele. To co zobaczyłem w jakiej formie Pan Grzegorz przedstawia program a potem go realizuje potwierdziło nasz wybór. Rzetelność, solidność i przygotowanie do wesela traktuje bardzo poważnie,dlatego zasługują Państwo na bardzo wysoką pochwałę. Życzymy dużo pracy. Basia i Arkadiusz.

M Milena Karol 16.09.2017 2018-01-23 19:06:59

Ocena: 5

Dziękujemy z całego serca za pięknie poprowadzone wesele z udziałem DjBB. Tak naprawdę to dwie osoby współpracujące jak jeden organizm, gdy jedna swoją osobą zabawia gości na parkiecie druga pomaga za konsolą. Zależało nam właśnie na tym....Wczoraj odebraliśmy materiały z naszego wesele i po prawie czterech miesiącach od imprezy gdy oglądaliśmy nasze wesele emocje wróciły. Reasumując ,pozytywna energia i zaangażowanie naszego Dj spowodowały że dla nas to wyjątkowe wydarzenie w życiu zawdzięczamy właśnie Wam. Wszystkim Parom Młodym polecamy Wasze usługi. Pozdrawiamy jeszcze raz.

I Irena Hans 31.12.2017 2018-01-16 19:27:41

Ocena: 5

Dziękujemy wraz z mężem za przepiękna zabawę sylwestrową. Byliśmy zupełnie przypadkiem u znajomych w Polsce gdzie zaproszono nas właśnie na Sylwestra . Tam poznaliśmy fenomenalnych ludzi o nazwie DJ BB. Zabawa w stylu lat 70,80,90 tych gdzie przypominaliśmy sobie lata młodości doprowadziła że wyszliśmy jako jedni z ostatnich gości. Brawo dla prowadzących ten Bal. Wszystko z klasą ,na początku standardy grane przez Pana DJ a na trąbce potem różne konkursy przemyślane tak aby zachęcić do zabawy. Mąż niezbyt chętnie przebywa na parkiecie, tym razem dał upust fantazji.... Dziękujemy znajomym za miłą niespodziankę a Państwu mówimy do zobaczenia

I Iza i Andrzej 07.10.2017 2017-10-23 20:36:14

Ocena: 5

Chcielibyśmy na gorąco bo tak czujemy i chcemy o tym parę słów napisać. Na pewno warto pochwalić DJ BB w składzie dwóch osób. Wszystkim którzy biorą ślub lub będą w przyszłości mieli taki zamiar szczerze polecamy panią Małgorzatę i Grzegorza na wesele. Wiadomo że na rynku spotyka się dużo ofert ,ale każdy najlepiej zaufa ludziom z polecenia,dlatego wystawiamy Wam najwyższą notę ,bo wesele ma się raz i czasem warto trochę poszukać . Dajecie czadu , a to się podoba najbardziej. Komplementy same nasuwają się w na usta. Jeszcze raz wszystkiego dobrego,polecamy Was również na fb. Iza i Andrzej.

M Marta Łukasz 23.09.17 2017-10-11 14:33:01

Ocena: 5

Marta i Łukasz Z serca płynące podziękowania dla DJBB za najlepszą ,najpiękniejszą i ponadczasową zabawę weselną jaką mieliśmy 23 -09-2017.Dziękujemy Grzegorzowi za klasę ,profesjonalizm muzyczny którym zachwycił naszych Gości oraz atmosferę pełną ciepła ,humoru i cudownej zabawy.Pozdrawiamy serdecznie i polecamy szczerze innym .

I Iza Andrzej 07.10.2017 2017-10-10 13:53:56

Ocena: 5

Chcielibyśmy na gorąco bo tak czujemy i chcemy o tym parę słów napisać. Na pewno warto pochwalić DJ BB w składzie dwóch osób. Wszystkim którzy biorą ślub lub będą w przyszłości mieli taki zamiar szczerze polecamy panią Małgorzatę i Grzegorza na wesele. Wiadomo że na rynku spotyka się dużo ofert ,ale każdy najlepiej zaufa ludziom z polecenia,dlatego wystawiamy Wam najwyższą notę bo wesele ma się raz i czasem warto trochę poszukać . Dajecie czadu , a to się podoba najbardziej. Komplementy same nasuwają się w na usta. Jeszcze raz wszystkiego dobrego,polecamy Was również na fb. Iza i Andrzej.

K Klaudia Patryk 22.07.2017. Orneta 2017-08-10 13:16:12

Ocena: 5

Dziękujemy jeszcze raz za świetną zabawę! Grzegorz i Małgosia ŚWIETNIE poprowadzili zabawę na naszym weselu, goście byli zachwyceni! Dostaliśmy wiele pytań, gdzie znaleźliśmy tak świetną parę prowadzącą. Zabawy przeprowadzone z klasą, bez zbędnych udziwnień, pełna kultura. Jeszcze raz wielkie dzięki i powodzenia!

M Maria Adrian Dzierżenin 17.06.2017 2017-08-10 10:42:53

Ocena: 5

Dziękujemy za wspaniałą zabawę. Byliśmy od początku zachwyceni a nasi goście ciągle dopytuja skąd byliście. Pełen profesjonalizm,dobry humor to cechy których napewno trzeba się nauczyć ale styl i klasę z jakim obdarowaliscie Państwo naszych gości to już niespotykane. Życzymy wszystkiego co najlepsze dla Was. Będziemy zawsze polecać. Pozdrawiamy.

Tagi: Warszawa, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót