Wyślij zapytanie
602... pokaż numer

Siwy Dym - Zespół Muzyczny z Krakowa

Kraków

Małopolskie,


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

602... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1672

Opis

Siwy Dym - Zespół Muzyczny z Krakowa
Zespół Siwy Dym z Krakowa to zespół dla wszystkich Państwa, którzy poszukują wysokiej jakości usług muzycznych. Zespół powstał w 1999 roku. Wszyscy posiadamy duże doświadczenie estradowe i szeroki, uniwersalny repertuar. Mamy na swoim koncie setki zagranych i udanych imprez muzycznych. Muzyką zajmujemy się na co dzień, gdyż jesteśmy grupą wykształconych muzyków. Wykonujemy praktycznie każdy gatunek muzyczny co daje nam dużą elastyczność i możliwość oprawy większości imprez muzycznych.
Każda oprawa muzyczna jest prowadzona w sposób kulturalny i odpowiedzialny. Całość dopełnia wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający i oświetlenie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową naszą ofertą.

Imprezy, jakie obsługujemy:

 • wesela
 • bankiety
 • bale
 • imprezy plenerowe
 • bale sylwestrowe
 • studniówki
 • festyny


Ponadto:

 • Prowadzimy szereg różnorodnych zabaw rozrywkowych – pełna konferansjerka
 • Na życzenie klasyczny śpiew kobiecy w kościele „Ave Maryja”
 • Jesteśmy w stanie przygotować każdy utwór na życzenie, w zależnosci od potrzeb klienta
 • Dysponujemy własnym transportem.


Szanowni Państwo Młodzi

Chcielibyście zapewne, aby Wasza uroczystość była najpiękniejsza i niezapomniana. Wiadomo wszystkim, iż jednym z najważniejszych kryteriów udanej zabawy jest muzyka. Muzyka taka, przy której wspaniale bawią się dzieci, rodzice, młodzież, dziadkowie, państwo młodzi oraz wszyscy goście aż do białego rana.

 

Witam wszystkich zwolenników naszego zespołu. W związku z tym, że od stycznia 2018 roku nie jest już członkiem naszego zespołu jego długoletnia wokalistka Nikola (śpiewa teraz z innymi zespołami) informuję że w naszym zespole występują teraz 4 osoby w tym 2 nowe wokalistki, absolwentki szkół muzycznych II stopnia Weronika i Monika (grająca równocześnie na skrzypcach). Myślę, że będziemy teraz prezentować dużo wyższy poziom muzyczny niż dotychczas.

 

Pozdrawiamy wszystkich Jacek i Artek z zespołu SIWY DYM

 

PS. Jesteśmy w trakcie moderowania naszej strony internetowej i nagrywania nowej płyty które to pokażą nowe, lepsze oblicze naszego zespołu, prosimy o cierpliwość

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

M Martyna 2018-04-27 11:33:21

Ocena: 5

Nasi goście weselni byli bardzo zadowoleni z Naszego wyboru. Zespół grał bardzo profesjonalnie wokalistki mają cudowny głos goście świetnie się bawili przy różnorodnym repertuarze.

A Agata 2018-04-03 19:11:04

Ocena: 5

Witamy co tu dużo pisać, pełny profesjonalizm, jeśli chcecie mieć udane wesele to bardzo ich polecam…ps. jeszcze raz pięknie dziękujemy za udaną imprezę

M Marta 2018-03-30 11:41:41

Ocena: 5

Świetny zespół, Panie robią robotę na scenie. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z naszego wesela

A A&D 2017-11-27 16:29:52

Ocena: 5

SUPER ZESPOL !!! POLECAMY WSZYSTKIM. Grali na naszym weselu w pazderniku, Jestesmy Bardzo zadowoleni. zabawa udana do samego rana. Dziekujemy, pozdrawiamy :))

Tagi: Kraków, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót