Wyślij zapytanie
606... pokaż numer

Szarotka Zespół Muzyczny

Bodzechów ul. Zamłynie 15, Ostrowiec Świętokrzyski

W pobliżu: Kielce, Końskie, Staszów, Opatów, Jędrzejów, Pińczów, Wąchock, Starachowice, Starachowice, Sandomierz, Kazimierza Wielka, Busko-Zdrój, Skarżysko-Kamienna

Świętokrzyskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

606... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 2056

Opis

Szarotka Zespół Muzyczny

Szarotka to znana z PR Kielce kapela. Zespół Szarotka istnieje od 1989r. Działamy w składzie 4-osobowym 3+1.Gramy na instrumentach klawiszowych, akordeonie, gitarze elektrycznej, gitarze akustycznej, perkusji, tamburynie(saksofon-opcja).Śpiew to trzech mężczyzn i wspaniała kobieta obdarzona pięknym i niepowtarzalnym głosem(laureatka 1go miejsca w kat. soliści Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Łodzi).

Bardzo szeroki repertuar od poleczki, oberka poprzez walce i tanga do aktualnych przebojów z radia i TV(istnieje możliwość wyboru rodzaju repertuaru)granie marszy przed domem, biesiada przy stołach, bogaty zestaw zabaw oczepinowych co w zestawieniu z atrakcyjną ceną daje pełną satysfakcje dla uczestników imprezy jak i zamawiających.

Zespół można usłyszeć i zobaczyć w TV-Polo, na antenie PR Kielce ,Radio Opatów, Radio Karolinka, na stronie www.szarotka.bodzechow.info na kasetach i płytach wydanych przez firmy fonograficzne i dostępne w sklepach muzycznych. Więcej na naszej stronie.

Obecnie w zespole śpiewa nowa solistka Daria(foto). Zdjęcia w portalu z nową vokalistką już w wkrótce. Zapraszamy na nasz fan page. 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ostrowiec Świętokrzyski, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót