Wyślij zapytanie
798... pokaż numer

Twoje Idealne Przyjęcie Weselne - Dj Mateo

Tarnowskie Góry

W pobliżu: Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Chorzów, Tychy, Mysłowice, Gliwice, Rybnik, Zabrze, Ruda Śląska, Knurów, Mikołów, Piekary Śląskie, Bytom, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Pszczyna, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Racibórz, Czeladź

Śląskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2500 zł

798... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 608

Opis

Twoje Idealne Przyjęcie Weselne - Dj Mateo

www.facebook.com/dj.mateo < --- tu znajdziecie filmiki i galerie z naszych przyjęć.


Trafiliście na moje ogłoszenie ponieważ szukacie Dja na wesele lub inne przyjęcie i lepiej trafić nie mogliście! Nazywam się Mateusz Wodarczyk i w branży muzycznej jestem od 2007r. Co przede wszystkim wyróżnia mnie spośród konkurencji to to że działam legalnie, posiadam własną działalność gospodarczą która zajmuję się oprawą muzyczna i oświetleniową przyjęć.

Ale teraz trochę o tym co robię… Dj na weselu nie może być w dżinsach i wygniecionej koszuli! Musi mieć odpowiedni garnitur aby reprezentować siebie! Dj na weselu nie może grać ze starego sprzętu tylko musi iść z duchem czasu i inwestować w coraz nowocześniejszy sprzęt! Dj na weselu nie może się bać ludzi tylko musi ich zabawiać dowcipami i zabawami!

Doświadczenie które zdobyłem przez ostatnie kilka lat pozwoliło mi dojść niemal do perfekcji w swojej dziedzinie (niemal no bo nikt nie jest idealny ;) ), świadczy o tym chociażby to że prawie każdy weekend w 2016 roku gram. Jeśli nie jest to wesele to inny jubileusz a czasami można mnie też usłyszeć w najpopularniejszym klubie z muzyka retro „Club 80” gdzie od kwietnia 2015roku jestem rezydentem.

Przyjęcie weselne wymaga prowadzenia przez profesjonalnego wodzireja który wyjdzie do gości nie raz i nie dwa! Wesele prowadzimy najczęściej w dwie osoby aby wszystko przebiegało płynniej. Całą uroczystość zaczynamy przywitaniem gości i śpiewaniem STO LAT, następnie jest trzaskanie kieliszków i zaproszenie gości na obiad. Gdy Młoda Para jest gotowa rozpoczyna oficjalnie przyjęcie swoim pierwszym tańcem. Następnie przed każdą wiązanką muzyczną prowadzimy zabawy i konkursy gdzie do zdobycia są bardzo cenne nagrody! Muzycznie się nie ograniczamy i zawsze gramy pod gusta gości, więc jeśli wszyscy najlepiej bawią się przy Disco Polo to taką muzykę gramy no a jeśli sprawdzają się lata ’80 to takie hity przeważają na przyjęciu.

Prowadzimy bardzo dużo zabaw m.in.:

 • Paczka (Poznawanie się przez gości)
 • Test zgodności (Zabawa dla Państwa Młodych)
 • Karmienie teściowej tortem (Zabawa integracyjna)
 • Kopertki (Zabawa integracyjna w tańcu)
 • Tańce Świata (Zabawa integracyjna w tańcu)
 • Kapelusze(Zabawa z nagrodami dla gości)
 • Lambada (Zabawa integracyjna w tańcu)
 • Krzesełka z fantami (Zabawa z nagrodami dla gości)
 • Ubieranie na czas (Zabawa z nagrodami dla gości)
 • Kto pierwszy ten lepszy (Zabawa z nagrodami dla gości)
 • Kareta/Rodzina (Zabawa integracyjna)
 • Rudy się żeni (Zabawa dla Pana Młodego)
 • Podawanie butelki (Zabawa integracyjna)
 • A kto się w styczniu urodził (Śpiewy przy stole)


Żadna z tych zabaw nie obraża nikogo z gości czy gospodarzy, nie jest „niesmaczna” i nie ma żadnych podtekstów erotycznych.

Prowadzimy także oczepiny, podziękowanie dla rodziców, krojenie tortu weselnego i wszystko to co będziecie od nas wymagać (w miarę naszych możliwości).

Dzięki temu że posiadamy projektor multimedialny można urozmaicić podziękowanie dla rodziców np. prezentacją lub filmem.
Ważna jest też estetyka i wygląd stanowiska, wszystko zakrywamy białym materiałem który jest podświetlany na różne kolory.

Oprócz oprawy muzycznej świadczę też usługi w zakresie strojenia światłem. W Polsce jest to coś nowego co wkrótce podbije rynek a na Państwa weselu taka atrakcja może być już dziś. Posiadamy 8 ruchomych głowić, 24 belki o długości 1m oraz 36 reflektorów typu PAR. Wszystkie lampy można programować i sterować nimi z profesjonalnej konsoli a co najważniejsze każda lampa jest oparta na diodach LED :)

O pełną ofertę proszę napisać mejla z opisem jakie przyjęcie Państwa interesuje, datę i zakres godzin.

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Tarnowskie Góry, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót