Wyślij zapytanie
608... pokaż numer

Opis

Zespół De Colt

Muzyka jest naszą pasją, w repertuarze posiadamy sprawdzone na setkach imprez hity muzyki rozrywkowej, standardy swingowe oraz najpopularniejsze szlagiery biesiadne. Bezpośredni kontakt z publicznością, gorące rytmy, szalona zabawa, to recepta na niepowtarzalną atmosferę wieczorów z zespołem De Colt.

Jeżeli jesteście Państwo na etapie organizowania bankietu, balu, koncertu, uroczystej gali czy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowej i szukacie profesjonalnej oprawy muzycznej która zaskoczy, zadziwi i zagwarantuje niezapomniane wrażenia Państwa gościom, naszym skromnym zdaniem "trafiliście w dziesiątkę".

Już od 20 lat zespół De Colt cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, każdy występ jest dla nas wyjątkowy i przygotowany z należytą starannością. Uniwersalność, przygotowanie muzyczne, pasja, kultura osobista członków zespołu jest gwarantem udanej imprezy utrzymanej na wysokim poziomie. W naszej ofercie mamy do zaproponowania gotowe scenariusze bloków tematycznych, możemy też opracować szczegółowy plan imprezy indywidualnie "pod klienta", aby całość nabrała wyjątkowej i niepowtarzalnej atmosfery.

Oprócz oprawy muzycznej zajmujemy się również zapewnieniem technicznej obsługi imprez - nagłośnienie, oświetlenie, dekoracja światłem lub tradycyjna. Najlepsi DJ’e, błyskotliwi konferansjerzy, pokazy barmańskie, taneczne czy występ "Gwiazdy wieczoru" to żaden problem – i tak od wielu lat.

Współpracujemy z najlepszymi firmami w swoim fachu, które dopilnują, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót