Wyślij zapytanie
691... pokaż numer

Zespół Muzyczny 5 Nad Ranem

Kielce

W pobliżu: Kielce, Końskie, Staszów, Opatów, Jędrzejów, Pińczów, Starachowice, Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski, Kazimierza Wielka, Busko-Zdrój

Świętokrzyskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

8000 zł

691... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 2016

Opis

Zespół Muzyczny 5 Nad Ranem

Jesteśmy zespołem muzycznym od roku 1995. W naszym składzie przez te lata byli różni muzycy, metodą prób i błędów stworzyliśmy dzisiejszy skład 5 Nad Ranem.
W tej chwili jest nas sześcioro. Gramy w 100% na żywo! Wśród nas są wykształceni muzycy ale i tzw. „samouki” muzyczne. To co nas łączy to pasja!

Skład naszego zespołu to: dwa głosy, perkusja, gitara basowa, instrumenty klawiszowe, gitara solowa i saksofon. Dzięki takiemu zróżnicowaniu jesteśmy bardzo dynamiczni i zagramy dla Was każdy rodzaj muzyki!.

Repertuar 5 Nad Ranem jest bardzo różnorodny.
Każdy odnajdzie w nim swoje ulubione utwory. Jest on podzielony na bloki tematyczne.
Gramy m.in.: Złote polskie przeboje, rocka, najnowsze utwory z list przebojów, biesiadę, disco z lat 70tych i 80tych, rock&roll ….itd. Bloki są dostosowane do przebiegu Waszej Imprezy – zwykle trwają około 40 minut a w przerwach puszczamy muzykę mechaniczną.

5 Nad Ranem to kilkaset udanych Imprez, koncertów czy przyjęć weselnych! Współpracujemy z agencjami ślubnymi, m.in. z jedną z najdłużej działających na rynku polskim - Perfect Moments. Współpracujemy z wieloma agencjami eventowymi, z lokalami w całej Polsce.

Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu z naszą managerską Kariną Komorowską!

Na bieżąco wszystkie Informacje o tym gdzie gramy i co robimy znajdziecie na naszym fanpage’u: https://www.facebook.com/5nadranem

Zapraszamy Was oczywiście na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie wszelkie Informacje o 5 Nad Ranem!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kielce, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót