Wyślij zapytanie
669... pokaż numer

Zespół Muzyczny Demetris

Chróścice

W pobliżu: Strzelce Opolskie, Brzeg, Krapkowice, Zdzieszowice, Tarnów Opolski, Nysa, Otmuchów, Niemodlin, Lewin Brzeski, Opole, Kluczbork, Namysłów, Olesno, Głubczyce, Ozimek, Dobrodzień, Gródków, Głogówek, Praszka, Byczyna, Zawadzkie

Opolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

669... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 369

Opis

Zespół Muzyczny Demetris

Demetris to zespół, który powstał własnie dla ciebie. To grupa młodych ludzi, dla których muzyka jest życiową pasją, każdy z nas posiada przygotowanie muzyczne. Naszą cechą jest niespożyta energia, duże poczucie humoru w szczególności Dawida oraz wysoka kultura osobista i ciągłe dążenie do ulepszenia naszej pasji (muzyki ).

Posiadamy bogaty repertuar, w którym znajdą Państwo wiele polskich i zagranicznych przebojów , hitów dyskotekowych i biesiadnych.

Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu wesel, studniówek, festynów oraz imprez okolicznościowych, które zdobyliśmy podczas tych imprez.

Dodatkowe emocje, które możemy państwu dostarczyć to wspólne zabawy z gośćmi. Publiczność żywiołowo reaguje na zespół, a nasz repertuar trafia w gusta odbiorców w każdym wieku.

Posiadamy bogate instrumentarium: akordeon, trąbka,saksofony, gitarę akustyczna i elektryczną, klawisze.

W skład zespołu wchodzą 4 wyjątkowe osoby: Sebastian, Dawid,Kamil i Patrycja. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje z państwa strony.

Znajdź nas na facebooku!

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Chróścice, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót