Wyślij zapytanie
726... pokaż numer

Zespół Muzyczny Flash

Zopowy ul. Zielona 12, Głubczyce

W pobliżu: Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Brzeg, Krapkowice, Zdzieszowice, Tarnów Opolski, Nysa, Otmuchów, Niemodlin, Lewin Brzeski, Opole, Kluczbork, Namysłów, Olesno, Ozimek, Dobrodzień, Gródków, Głogówek, Praszka, Byczyna, Zawadzkie

Opolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

726... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 568

Opis

Zespół Muzyczny Flash

Zespół Flash istnieje już od wielu lat. Mamy duże doświadczenie w obsłudze muzycznej imprez, takich jak wesela, studniówki, festyny, wieczorki taneczne, dancingi, itp. Jesteśmy muzykantami z duszą i polotem. Czasami gramy rzewnie, a czasem z przytupem, ale zawsze staramy sie sprawić, aby zabawa z naszym udziałem na długo zapadła w pamięć klientom.

Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Gramy praktycznie wszystko: od disco-polo, śląskie szlagry, techno, disco-dance również w rytmach staropolskich jak i dla dzieci. Nasza muzyka jest w stanie ożywić każdą imprezę - czy jest to studniówka, wesele, zabawa sylwestrowa, czy wykwintny bankiet – nie ma znaczenia!

W skład zespołu Flash wchodza 3 osoby Marcin - instrumenty klawiszowe,wokal Kamil - gitara elektryczna,wokal,wodzirej i Wiesław - instrumenty klawiszowe, menager zespołu,wokal. Gramy na keyboardzie, gitarze elektrycznej, basowej . W zależności od oczekiwań klientów, możemy dodatkowo nawiązać współpracę z muzykami grającymi na saksofonie, trabce czy perkusji. Nasi muzycy to również doskonali konferansjerzy, którzy z powodzeniem mogą poprowadzić każdą imprezę muzyczną. Jesteśmy znani z bogatej oferty ciekawych gier i zabaw weselnych. Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości, posłuchaj naszego demo! Już nie długo pojawi się więcej utworów w wykonaniu zespołu Flash ;)

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Głubczyce, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót