Wyślij zapytanie
505... pokaż numer

Zespół Muzyczny ORION BAND

Kielce

W pobliżu: Końskie, Jędrzejów, Busko-Zdrój

Świętokrzyskie,


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

505... pokaż numer

strona www

facebook youtube

Wyświetleń: 5506

Opis

Zespół Muzyczny ORION BAND

 

Odpowiednio dobrana oprawa muzyczna - to podstawa każdej udanej imprezy!!!
Dlatego warto postawić na dobry zespół muzyczny.

 

Repertuar naszego zespołu obejmuje największe taneczne hity muzyki polskiej i zagranicznej, dzięki czemu gwarantujemy udaną zabawę zarówno dla starszych jak i dla młodszych gości. Śpiewamy w języku angielskim, francuskim, włoskim, rosyjskim i oczywiście polskim.

Zespół utrzymuje podczas imprezy bezpośredni kontakt z widownią, co pomaga stworzyć swobodną i miłą atmosferę wśród obecnych. ORION BAND prezentuje wysoką kulturę osobistą, poprawny język, ubiór dostosowany do okoliczności. Staramy się, aby na naszych występach królowała nie tylko świetna muzyka lecz również świetny humor.
Osoby, które były na naszych imprezach potwierdzą, że nie tylko gramy i śpiewamy, ale kontrolujemy przebieg wesela, aby było bezpiecznie i wesoło, a także by każdy dobrze się czuł.

Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły, jednocześnie tworząc własną, niepowtarzalną atmosferę. Zawsze przykładamy wielką uwagę do wszystkich sugestii odnośnie repertuaru muzycznego czy też konkursów i zabaw weselnych. Najważniejsze są dla nas potrzeby (gusty muzyczne) ludzi dla których gramy, dlatego nasz repertuar jest tak bogaty i elastyczny.

Naszą specjalnością, która stała się standardem - jeżeli chodzi o przyjęcia weselne, to biesiada za stołami z akompaniamentem zespołu. Nasz zespół w swoim wyposażeniu sprzętowym posiada takie instrumenty jak akordeon, trąbka i saksofon, co pozwala nam bez potrzeby nagłośnienia wychodzić do gości, grając przy stołach największe przeboje muzyki biesiadnej, tj: "Szła dzieweczka", "Hej z góry, z góry", "Hej sokoły", itp.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jesteśmy grupą wykształconych muzyków, tak więc potrafimy dostosować się do wszelkich wymagań śpiewających gości. Gramy właściwie wszystko i we wszystkich tonacjach. Granie za stołami to świetna zabawa, zarówno dla gości, jak i dla nas. Pozwala to na szybką integrację oraz na wykazanie się w kwestii wokalnej, bardziej odważnych gości. Nasz zespół posiada własne nagłośnienie oraz oświetlenie estradowe.

 

Niezawodny transport pozwala na dojazd w każde wskazane miejsce,
dzięki czemu świadczymy nasze usługi na terenie całego kraju.

 

Lokalizacja

Wasze opinie

g gość hotelu łysogóry 2015-10-05 11:46:30

Ocena: 5

Świetny zespół - grał 03.10.2015 na weselu w hotelu Łysogóry. Fajny repertuar. Goście świetnie się bawili, potrafią przywołać muzyką gości na parkiet. Ważne też że wyglądają reprezentatywnie - czego niektórym zespołom niestety brak :/

M Michał 2015-08-26 14:56:01

Ocena: 5

Super zespół, polecam!

J Jolka 2015-02-27 09:24:45

Ocena: 5

Byłam na weselu, na którym grał ten zespół i świetnie się bawiłam! :D Polecam każdemu!:)

g gośka&kris 2012-05-22 12:43:49

Ocena: 5

Ostatnio bawiliśmy się na weselu w Magnacie w Mostkach gzie grali. Świetna zabawa. Bardzo dobrze grają, kawałki nie tylko po polsku, trochę biesiady, trochę nowości. Dla każdego coś dobrego. Na pewno zatrudnimy ich też na nasze wesele. P.S. "A night like this" dostępne na stronie internetowej, w wykonaniu wokalistki-MISTRZOSTWO

Tagi: Kielce, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót