Wyślij zapytanie
508... pokaż numer

Opis

Zespół muzyczny Bez Kac-a

Działamy na terenie woj. łódzkiego, świętokrzyskiego, śląskiego, oczywiście nie wykluczone inne lokalizacje imprez.

Do każdej uroczystości weselnej i pozostałych imprez, nasz zespół podchodzi indywidualnie, dopasowując się do jej charakteru i Państwa potrzeb.
Wieloletnie doświadczenie w obsłudze przyjęć weselnych, bali, prymicji, studniówek, bali choinkowych dla dzieci i młodzieży, bali sylwestrowych oraz imprez okolicznościowych, pozwala nam zapewnić Państwu najwyższy poziom artystycznych doznań.

Żaden repertuar nie jest nam obcy! Przy zamawianiu wesela możecie Państwo podać listę utworów (tych, których nie mamy w repertuarze), które z miłą chęcią przygotujemy.
Imprezy prowadzimy z humorem, a jednocześnie z taktem i kulturą.
Repertuar zespołu obejmuje największe taneczne hity muzyki polskiej i zagranicznej, dzięki czemu tworzymy udaną zabawę dla gości wszystkich pokoleń. Gwarantujemy Państwu profesjonalizm i doświadczenie w tworzeniu klimatu dobrej zabawy.

W zależności od potrzeb, świadczymy również usługi z zakresu obsługi wodzirejskiej, polegające na kompleksowym prowadzeniu zabaw dla dzieci, młodzieży i dorosłych przy własnej oprawie muzycznej, jak i oryginalnych brzmieniach wybranych wykonawców, czy łączenia obu form jednocześnie.

Profesjonalna oprawa muzyczna, wesel, bali, prymicji, imprez okolicznościowych, zabaw choinkowych dla dzieci i innych.

Zapewniamy doskonałą zabawę prowadzoną przez wykwalifikowanego wodzireja.

Z naszym zespołem, każda impreza będzie udana. Każdy z członków wnosi do zespołu cząstkę siebie. Świetnie się dogadujemy. Tak więc praca to dla nas przyjemność!!!

Znajdź nas na facebooku!

Zapraszamy do kontaktu!Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łódź, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót