Zespół muzyczny Duo Em na Twoim weselu!

Wodzisław Śląski

W pobliżu: Kielce, Wrocław, Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Mysłowice, Rybnik, Zabrze, Zabrze, Ruda Śląska, Żory, Mikołów, Piekary Śląskie, Bytom, Będzin, Świętochłowice, Czeladź

Śląskie,


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1400 zł

695... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 618

Opis

Zespół muzyczny Duo Em na Twoim weselu!

Jeśli planujesz wesele i szukasz zespołu muzycznego, który z najwiekszą starannością poprowadzi Twoją najważniejszą uroczystość w życiu - zapewniamy, że nasz zespół muzyczny stawia sobie na każdym weselu wysokie wymagania wobec siebie. Dobieramy odpowiedni repertuar pod bawiących się gości, współpracujemy jak najlepiej z kuchnią, operatorami kamer a przede wszystkim Parą Młodą i gośćmi. Z każdym weselem dajemy od siebie coraz to więcej- tak by móc pozytywnie zaskoczyć gości weselnych.

Jesteśmy zawodowymi muzykami po 12 letnich szkołach muzycznych. Możemy pochwalić się sporym doświadczeniem oraz sporymi osiągnięciami, które zdobyliśmy na różnych ogólnopolskich konkursach wokalnych.

Odwiedź naszą stronę na facebooku!


Atrakcyjne terminy. Atrakcyjne ceny.
Zapraszamy Cię serdecznie do współpracy!Lokalizacja

Wasze opinie

W Weronika 2017-02-09 17:18:59

Ocena: 5

Byłam na weselu mojej przyjaciółki gdzie grał Wasz zespół. Nigdy jeszcze nie byłam na takiej fajnej imprezie. Wszyscy bawiliśmy się świetnie do 7 ranoo!! Na pewno zagracie na moim weselu ; ) Pozdrawiam i polecam wszystkim

K Krzysztof i Kasia 2017-01-31 14:24:50

Ocena: 5

Nasz zespół czyli Was będziemy chyba do końca życia wspominać. Rozbawiliście w 100% nasze towarzystwo. Parkiet od początku do końca pełny. Wspaniałe zabawy. Jesteście na prawdę WIEEEEELCY! Dziękujemy i oczywiście jak najbardziej polecamy dalej!!! :)

J Joanna 2017-01-23 12:40:20

Ocena: 5

Dziękujemy za wspaniałe wesele do białego rana. Świetne głosy, piękna muzyka. Jesteśmy zachwyceni. Polecam każdemu ten zespół:)

Tagi: Wodzisław Śląski, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót