Wyślij zapytanie
692... pokaż numer

Zespół na wesele - MORIKAI - zawodowy Cover Band, zespół na imprezę, event, urban wedding

Katowice

W pobliżu: Kielce, Nowy Sącz, Kraków, Skawina, Wieliczka, Tychy, Gliwice, Mikołów, Tarnów, Częstochowa, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Bielsko-Biała, Szczyrk, Wadowice, Opole, Chrzanów, Sucha Beskidzka, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój, Zator

Śląskie,


Średnia ocena: 5 z 5 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

5500 zł

692... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1958

Opis

Zespół na wesele - MORIKAI - zawodowy Cover Band, zespół na imprezę, event, urban wedding

Serdecznie Witamy… Wszystkich odwiedzających nasz profil na niniejszym skądinąd świetnym portalu.

Skoro tutaj Państwo trafili, oznacza to, że szukacie zespołu, który byłby właściwy, by sprostać zadaniu oprawy muzycznej wesela. A my trafiliśmy tutaj, bo chcielibyśmy dotrzeć z naszą propozycją takowej oprawy do jak największego grona odbiorców „poszukujących”….

Czym się wyróżniamy i dlaczego chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na siebie?

Otóż jesteśmy muzykami naprawdę, nie będziemy pisać o sobie w samych superlatywach i nadużywać sloganowych, reklamowych słów, wychodząc z założenia, że nasze demo i to co muzycznie mamy do powiedzenia samo się obroni.

Co poza muzyką?

Na pewno konferansjerka – taktowna, charyzmatyczna, momentami i humorystyczna i spontaniczna. Na pewno nagłośnienie z najwyższej półki, jak i umiejętności naszego gitarzysty, by móc w 100% wykorzystać możliwości sprzętu. Na pewno efekty oświetleniowe, które zobaczyć Państwo mogą na poniższych fotografiach (tu faktycznie ilość i jakość efektów „świateł” jest imponująca na tle konkurencji).

No i po wtóre – repertuar – dobrze wyselekcjonowany, finezyjny, szeroko rozciągnięty zarówno stylistycznie jak i czasowo.

Lokalizacja

Wasze opinie

M Marek 2017-09-02 18:07:43

Ocena: 5

Genilany zespół na wesele. Goście się świetnie bawili, po jednym secie część przychodziła zebrać namiary na zespół. Świetni technicznie, a do tego bardzo sympatyczni. Gorąco polecam!

M Magda 2017-06-04 02:35:06

Ocena: 5

Dopiero po imprezie, zorientowałam się, że Anka Band i Morikai to jeden muzyczny organizm:-) Zespół w pakiecie z fotografem, to bardzo dobre połączenie. Dołączam się do poleceń :-) Magda z mężem.

K Krzysztof 2016-05-24 20:45:51

Ocena: 5

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Super zespół, który serwuje to, co w muzyce najlepsze:). Szczerze polecam!

M Maturzyści 2016-02-02 23:03:13

Ocena: 5

IV LO Sosnowiec - Wielkie dzięki za super czaderską studniówkę, na której po raz kolejny graliśice w naszym liceum. pozdrawiamy!

A Alicja i John 2015-10-13 01:03:21

Ocena: 5

No Panowie i Pani... Daliście niezłego czadu na naszym weselu w Szczyrku. Pozdrawiamy serdecznie i może jeszcze będzie nam dane wspólnie się bawić. Szczerze polecamy.

Tagi: Katowice, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót