Wyślij zapytanie
604... pokaż numer

Zespół na wesele Prestige Music z Lublina

Lublin

W pobliżu: Janów Lubelski, Kazimierz Dolny, Nałęczów, Puławy, Tomaszów Lubelski, Zamość, Świdnik, Chełm, Kraśnik, Lubartów, Krasnystaw, Parczew, Hrubieszów, Opole Lubelskie, Biała Podlaska, Ryki, Łuków, Biłgoraj, Dęblin, Bychawa, Bychawa, Bełżyce, Zwierzyniec, Tarnogród, Radzyń Podlaski

Lubelskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

604... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 302

Opis

Zespół na wesele Prestige Music z Lublina

Wybór zespołu weselnego to nie lada zachłostka. Ci mi się nie podobali, tamci pili, a jeszcze inni grali cały czas muzykę, która kompletnie mi się nie podobała. Nie szukaj już więcej zespołu, który rozrusza salę weselą i zabawę tak bardzo, że trzeba będzie wymienić drzwi bo zaczną skrzypieć. My wiemy co to dobra zabawa, wiemy jak grać i jaką melodię tworzyć, aby goście bawili się najlepiej jak tylko mogą. Gramy muzykę na weselach od wielu lat, w skład naszej kapeli wchodzą muzycy po szkołach muzycznych, nie stronimy od dobrej zabawy dlatego wiemy jak grać i zabawiać gości. Macie to jak w banku!

Z naszej strony otrzymacie pełne wsparcie, propozycje utworów, zabaw i gier i animacji dla gości. Prowadzimy również wesela w języku angielskim. Więcej szczegółów również na naszej stronie www (przykładowe piosenki)

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Lublin, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót