Zapytanie
788... telefon
Wyświetleń: 316


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

AjCafe - Mobilna kawiarnia

AjCafe to sieć mobilnych kawiarni, która specjalizuje się w przygotowywaniu najwyższej jakości kawy w systemie „Coffee to Go”. Tworząc naszą firmę chcieliśmy dać możliwość naszym klientom wytchnienia, zatrzymania się na moment oraz skosztowanie wyśmienitej kawy w miejscach, w których do tej pory było to niemożliwe. Dlatego pracujemy na profesjonalnych mobilnych kawiarniach, co sprawia, że nasza oferta może być dostępna praktycznie wszędzie. Mobilna kawiarnia jest w pełni wyposażonym, kompaktowym urządzeniem pełniącym funkcję przenośnego baru kawowego.

Sercem Mobilnej Kawiarni AjCafe jest wyszkolony barista, odpowiedzialny za kontrolę wszystkich czynników, które przyczyniają się do otrzymania idealnego napoju. Jego wiedza oraz umiejętności pozwalają przygotować napój kawowy indywidualnie dla każdego klienta, zaspokajając jego oczekiwania. Bariści AjCafe przygotowują kawę według ścisłych reguł sztuki, korzystając wyłącznie z oryginalnej, specjalnie skomponowanej dla naszej firmy mieszanki 100% Arabiki, której ziarna palone są w zaprzyjaźnionej palarni, krótko przed jej zmieleniem i przygotowaniem. Dzięki temu kawa uzyskuje wyjątkowy aromat i delikatny smak.

Prężnie rozwijające się mobilne kawiarnie zabudowane są na kilku skuterach Piaggio APE 50, więc jesteśmy w stanie zaopatrzyć zarówno małe jak i większe imprezy. Nasze skutery cechuje atrakcyjny wygląd i funkcjonalność, pojazdy mogą być wykorzystane w zależności od Państwa potrzeb. Wyposażenie skutera Piaggo APE 50:
- wysokiej klasy profesjonalny ekspres ciśnieniowy
- młynek do kawy
- zabudowa chłodnicza
- kącik sanitarny
- systemy filtrujące wodę
- oświetlenie.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Barman na wesele
  • Food Truck na weselu

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gdynia, Oprawa, Atrakcje weselne, Barman na Wesele

Powrót