Zapytanie
- telefon

AnimatorKa_Karolina

Sanok, Podkarpackie,

W pobliżu: Rzeszów, Jarosław, Przeworsk, Przemyśl, Jasło, Krosno, Leżajsk, Ustrzyki Dolne, Lesko, Solina, Wetlina, Polańczyk

- telefon
Wyświetleń: 393


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

AnimatorKa_Karolina

Witaj! Mam na imię Karolina, jestem absolwentką pedagogiki, która w wolnym czasie zamienia się w animatorkę.. Na codzień pracuję w przedszkolu. Doskonale wiem, że często przy organizacji większych imprez okolicznościowych, potrzebny jest ktoś, kto zapełni czas radością i rozrywką tym "najmłodszym" ale także tym starszym uczestnikom imprezy!🎈🎈🎈
Bardzo chętnie zrobię to dla Ciebie!
W swojej ofercie nie mam dmuchańców, skakańców oraz ognistych baniek.

⭐Lecz mam wiele innych świetnych pomysłów na udaną zabawę, w której dzieci będą mogły wykazać się kreatywnością, zrobić coś dla siebie, a przede wszystkim być bezpieczne i na pewno bardzo zadowolone!

Dodatkowo, w swojej ofercie posiadam "profesjonalne malowanie twarzy" jedyne i nie powtarzalne na całym Podkarpaciu ! Dzięki doświadczeniu które zdobyłam podczas licznych szkoleń i wielu godzin malowania..potrafię stworzyć wymarzony makijaż na twarzy ale również ciele dziecka i osób dorosłych! Korzystam tylko i wyłącznie z atestowanych i przyjaznych dla delikatnej skóry dziecka produktów, które nie powodują podrażnień i reakcji alergicznych, a przy tym doskonale utrzymują się na skórze i łatwo usuwają po skończonej zabawie.

Pomysłów mam wiele i w nieskończoność...Cały czas moja oferta się rozwija, nie lubię stać w miejscu! ;) Na pewno wspólnie możemy zaplanować świetnie czas dla najmłodszych!❤ i tym samym sprawić, że zapamiętają to przyjęcie na bardzo długo.

Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się więcej, na co czekasz? Zachęcam do kontaktu! ❤❤❤

  • Animacje dla dzieci na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sanok, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót