Zapytanie
697... telefon

Barman na wesele! Drink bar mobilny Smyk

Jarosław, Podkarpackie,

W pobliżu: Leszno, Rzeszów, Dębica, Przeworsk, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Mielec, Przemyśl, Jasło, Krosno, Sanok, Leżajsk, Strzyżów

697... telefon
Wyświetleń: 1022


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Barman na wesele! Drink bar mobilny Smyk

Nasz drink bar obstawia różnego rodzaju imprezy, jesteśmy zawsze tam gdzie wymaga tego potrzeba, w postaci profesjonalnej oprawy serwującej przepyszne koktajle alkoholowe jak również te po których można usiąść za kółko.

Dbamy o każdy szczegół, kierujemy się zasadą w myśl której smak idzie w parze z wyglądem. Nasze drinki podajemy w szkle które są do tego przystosowane. W czasie pracy słuchamy i rozmawiamy z gośćmi przy naszym barze, gdyż ile ludzi tyle smaków. Na dzisiejszych przyjęciach weselnych goście weselni co raz rzadziej pozostają przy czystym alkoholu, sięgają po koktajle przy których można złapać dobry chumor a nie zabić przysłowiowego gwoździa. Dzisiaj drink bar nie jest już ekskluzywnym wyborem a standardem który jest wypatrywany przez gości. Zachęcamy do wyboru tej atrakcji, nie ukrywając iż wybór padnie na nas, ale jeśli nie, to i tak polecamy tą wspaniałą rozrywkę. Wizerunkowo działamy głównie na Facebooku, dlatego polecamy kliknąć na nasz adres na dole ogłoszenia . Zachęcamy pooglądać nas, naszych zadowolonych gości, nasze koktajle czy zabawy które organizujemy oraz nasze zaplecze barowe, ale głównie polecamy poczytać opinie to one dla nas są najważniejsze, dzięki nim wiemy, że nasza praca daje ludziom uśmiech i zadowolenie. Z doświadczenia wiemy, że wszyscy niezdecydowani, którzy wahali się nad wyborem tej dodatkowej rozrywki jaką jest drink bar dla swoich gości, nie mogą uwierzyć jak bardzo jest oblegany, dlatego napisz do nas i sprawdź naszą ofertę, nic Cię to nie kosztuje. Posiadamy, również duży podświetlany napis Love wraz z sercem.

Zapraszamy do współpracy!

  • Barman na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Jarosław, Oprawa, Atrakcje weselne, Barman na Wesele

Powrót