Zapytanie
535... telefon

Barman na wesele/wynajem barów - Flash Bar

Koszalin, Zachodniopomorskie,

W pobliżu: Darłowo, Szczecin, Police, Goleniów, Słupsk, Świnoujście, Międzyzdroje, Gryfice, Kołobrzeg, Szczecinek, Mielno, Wałcz, Białogard, Stargard

535... telefon
Wyświetleń: 357


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Barman na wesele/wynajem barów - Flash Bar

Wesele – najlepsze dopiero przed wami!

Wesele to wyjątkowa ceremonia będąca zwieńczeniem wielomiesięcznych przygotowań do wieczoru otwierającego nowy rozdział w życiu pary młodej. Z naszą pomocą uroczystość ta stanie się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich jej uczestników i pozostawi w ich sercach żywe wspomnienie szalonej nocy weselnej.
Mamy świadomość tego, jak ważne jest ta ceremonia dla nowożeńców i ich rodzin oraz znajomych dlatego też dokładamy najwyższej staranności podczas obsługi tego typu imprez. Profesjonalna obsługa i zadowolenie gości jest dla nas priorytetem.
Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu pracy barmańskiej i dziesiątkach uroczystości na których przyszło nam świadczyć swoje usługi, postanowiliśmy zaproponować Wam nasze umiejętności w ramach trzech niepowtarzalnych pakietów.

Pakiety:

  • silver,
  • gold,
  • platinium.

Każdy z pakietów to przepis na doskonałe wzbogacenie i uatrakcyjnienie przyjęcia weselnego. Jednocześnie, chcielibyśmy poinformować, że istnieje możliwość indywidualnego dopasowania zakresu naszych usług do konkretnych oczekiwań naszych Klientów w oparciu o dany pakiet.
Skontaktuj się z nami aby otrzymać szczegółową specyfikację usługi i umów się na spotkanie!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Barman na wesele

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Koszalin, Oprawa, Atrakcje weselne, Barman na Wesele

Powrót