Zapytanie
795... telefon
Wyświetleń: 75


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Barmix Podlasie

Decyzja należy do Was!

Barmix – automatyczny barman posiada swoje wady i zalety, jego największą wadą jest to, że nie potrafi robić pokazów barmańskich, ale jeśli chodzi o jego zalety, to jest ich naprawdę sporo.

Po pierwsze Barmix podobnie jak barman miesza profesjonalnie drinki z precyzją co do 1 ml. Obecnie młoda para może wybrać jeden z 4 zestawów Menu, w którym jest średnio 11 kolorowych napojów, możemy wybrać drinki bardziej lub mniej słodkie, na wódce, na ginie, rumie oraz malibu. Paleta jest szeroka, ale istotne jest to, że każdy drink powstaje w niecałe 15 sekund więc spokojnie obsłuży wesela z dużą ilością gości.

Barmani natomiast oferują często kilkanaście wyszukanych drinków z różnymi przybraniami, czasem na suchym lodzie co może się wiązać ze dodatkowymi kosztami dla młodej pary.

Barmix – automatyczny barman to najczęściej wybierane drinki w Polsce, które często są podawana na wódce i wcale nie należą do najdroższych tylko najpopularniejszych jak np. Vodka Sunrise, Sex On The Beach, Blue Lagoon, itd.

Po drugie, Barmix – automatyczny barman żywi się z gniazdka, a nie z talerzyka i to na dodatek energią elektryczną, zatem odpada nam koszt dodatkowego poczęstunku dla barmana.

Po trzecie Barmix nie wychodzi na papierosa, co zdarza się niektórym barmanom i nie potrzebuje żadnej przerwy. Para młoda nie musi się obawiać, że zostanie poinformowana o dodatkowych kosztach.

Po czwarte, Barmix najczęściej zostaje wypożyczony na poprawiny za przynajmniej 50% ceny pierwszego dnia, takie upustu nie może zaoferować mobilny barman.

Barmix - automatyczny barman jest również absolutną nowością na polskim rynku weselnym i szybko przykuwa uwagę swoim atrakcyjnym wyglądem.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Barman na wesele

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

J Judyta 2020-11-18 09:43:15

Ocena: 5

Wypozyczalalismy barmixa na swoje wesele. Atrakcja która niesamowicie zaskoczyła gości. Drinki smakowały. Koszt w porównaniu do barmana jest niewielki. Polecam :)

Tagi: Białystok, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót