Zapytanie
531... telefon

Bartroka - Mobilny Barman, bar na Wesele, event, 18-tki

Legnica, Dolnośląskie,

W pobliżu: Wrocław, Bolesławiec, Jelenia Góra, Kłodzko, Głogów, Dzierżoniów, Świdnica, Wałbrzych, Oława, Lubin, Oleśnica, Jawor, Polkowice, Zgorzelec, Bogatynia

531... telefon
Wyświetleń: 471


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Bartroka - Mobilny Barman, bar na Wesele, event, 18-tki

Bartroka to profesjonalna obsługa barmańska. Jesteśmy ludźmi, którzy poprzez swoją pasję pomogą sprawić aby Państwa wesele, przyjęcie lub event było niezapomnianym przeżyciem dla Was oraz dla Waszych gości. Proponowane przez nas menu (zawsze uzgadniane indywidualnie) zawiera nie tylko cocktaile ale również shoty i drinki bezalkoholowe – aby młodzi i osoby niepijące również nie narzekały na nudę. Szeroka znajomość receptur wynikająca z doświadczenia pozwala nam dopasować menu idealnie do preferencji Państwa Młodych oraz gości.

Podczas Państwa przyjęcia zapewniamy eleganckie bary wraz z oświetleniem LED (możliwość wyboru koloru baru aby dopasować do dekoracji oraz sali), oraz wszelkie niezbędne akcesoria. Sprawimy że zarówno Państwo Młodzi jak i goście poczują się wyjątkowo i każdy wyjdzie z przyjęcia z uśmiechem na ustach! Do przygotowywania koktajli wykorzystujemy produkty najwyższej jakości, świeże owoce i własnoręcznie wykonane półprodukty.

Promocja! Terminy w roku 2020 rabat!

Do każdego wesela i przyjęcia podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zrozumieniem. Jest to Wasz dzień i dołożymy wszelkich starań aby był dla Was niezapomniany!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Barman na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Legnica, Oprawa, Atrakcje weselne, Barman na Wesele

Powrót