Zapytanie
668... telefon


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Buongiorno - Prosecco & Birra Van

Skromne przyjęcie w ogrodzie, huczne wesele, poprawiny, studniówki, jubileusze, a może garden party z przyjaciółmi – to idealny czas, aby głośno powiedzieć Buongiorno! I stuknąć się kieliszkiem prosecco!

Pewnie część z Was zastanawia się, czym w ogóle jest Prosecco Van? Już wyjaśniamy. Najprościej mówiąc, jest to w pełni funkcjonujący, mobilny bar na kółkach, który serwuje perfekcyjnie schłodzone bąbelki prosto z nalewaka. Buongiorno! Prosecco & Birra Van, zaopatrzony w trzy krany, może serwować Waszym gościom wspaniałe wina, orzeźwiające prosecco, a nawet zimne piwo z beczki, do wyboru komercyjne, bądź kraftowe. Brzmi wspaniale, prawda? Dodajmy do tego jeszcze możliwość rozszerzenia oferty „bąbelków”
o kompleksową usługę barmańską z listą dowolnych, waszych ulubionych drinków jak np. Mojito, whisky sour i wiele, wiele więcej… A do tego wyobraźcie sobie, jak wkracza nasza uśmiechnięta obsługa, przy naszym vanie stoją Wasze ulubione kwiaty, a Wy leżycie na leżakach, pijąc bąbelki/drinki doprawione swoim ulubionym syropem. Niebo!

Do wyboru mamy dwa Vany:
- Piaggio Ape 50
- Citroen HY

Zapraszamy do kontaktu!

  • Barman na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

M Małgorzata 2022-05-31 10:57:24

Ocena: 5

Polecam. Niezbędnik każdej dobrej imprezy z klasą 🥂

Tagi: Poznań, Oprawa, Atrakcje weselne, Barman na Wesele, Prosecco Van Poznań

Powrót