Zapytanie
883... telefon

Buongiorno - Prosecco & Birra Van

Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Poznań, Toruń, Bydgoszcz, Nakło nad Notecią, Płock, Świecie, Grudziądz, Konin, Gniezno, Września, Brodnica, Włocławek, Gostynin, Ciechocinek, Tuchola

883... telefon
Wyświetleń: 1394


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Buongiorno - Prosecco & Birra Van

Buongiorno! Prosecco & Birra Van, to wyjątkowa atrakcja na Twoje wesele i imprezę firmową. Schłodzone prosecco, piwo i drinki prosto z naszego Piaggio.

Piaggio Ape 50 to włoski podróżnik, który na stałe zawitał w kujawskiej krainie, przywożąc ze sobą włoski sznyt, smak i doświadczenie, jakie zdobył podczas podróży. Po spędzeniu miesięcy u zaprzyjaźnionych inżynierów, malarzy i designerów mogliśmy z dumą powiedzieć mu Buongiorno! I oto jest, nasza duma, jeden z pierwszych w Polsce prosecco vanów, który sprawi, że Twoja impreza będzie miała dodatkowy pierwiastek szczęścia.

Pewnie część z Was zastanawia się, czym w ogóle jest Prosecco Van? Już wyjaśniamy. Najprościej mówiąc jest to w pełni funkcjonujący, mobilny bar na kółkach, który serwuje perfekcyjnie schłodzone bąbelki prosto z nalewaka. Buongiorno! Prosecco & Birra Van, zaopatrzony w trzy krany, może serwować Waszym gościom wspaniałe wina, orzeźwiające prosecco, a nawet zimne piwo z beczki, do wyboru komercyjne, bądź kraftowe. Brzmi wspaniale, prawda? Wyobraźcie sobie, że do tego wkracza nasza uśmiechnięta obsługa, przy naszym vanie stoją Wasze ulubione kwiaty, a Wy leżycie na leżakach, pijąc bąbelki doprawione swoim ulubionym syropem. Niebo!

Zapraszamy do kontaktu :-)

  • Barman na wesele
  • Food Truck na weselu

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Magdalena 2020-03-24 11:37:56

Ocena: 5

Pełen profesjonalizm! Bardzo sympatyczna para, dziękujemy za cudowne poprawiny.

Tagi: Inowrocław, Oprawa, Atrakcje weselne, Barman na Wesele

Powrót