Zapytanie
692... telefon

Dawid Świstek — Iluzja Artystyczna

Ślężna 112, Wrocław, Dolnośląskie,

W pobliżu: Bolesławiec, Jelenia Góra, Kłodzko, Głogów, Legnica, Dzierżoniów, Świdnica, Wałbrzych, Oława, Szklarska Poręba, Ząbkowice Śląskie, Lubin, Oleśnica, Polkowice, Zgorzelec

692... telefon
Wyświetleń: 266


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Dawid Świstek — Iluzja Artystyczna

Mam na imię Dawid i od 13 lat opowiadam historie za pomocą iluzji.

Swoje pokazy prezentuję na imprezach firmowych, weselach, przyjęciach jubileuszowych, w programach telewizyjnych, na festiwalach teatralnych i cyrkowych oraz starówkach.

W większości tych miejsc muszę skupić na sobie całą uwagę widzów. Wesela są wyjątkiem. Dokładam na nich cegiełkę, aby był to wymarzony dzień Państwa Młodych, ich rodziców i gości. To oni są najważniejszymi bohaterami dnia, a dzięki pokazom iluzjonistycznym, mogą bawić się jeszcze lepiej.

Pokaz na weselu składa się z dwóch części.

Silent Act 

Liryczna opowieść z elementami iluzji oraz żonglerki kontaktowej. Opowiada o pokonywaniu przeszkód na różnych etapach naszego życia, dążeniu do stabilizacji i potrzeby bliskości z drugą osobą. Niezależnie od tego, co nas spotyka, zawsze warto mieć nadzieję na lepsze jutro. Całość dopełnia nastrojowa muzyka.

Spektakl prezentowany jest na środku sali. Wzruszająca finałowa scena z udziałem Państwa Młodych poruszy serca i podkreśli wyjątkowość wydarzenia.

Close Up 

W drugiej części prezentuję iluzję z bliska w wyznaczonym miejscu. Jest to nieinwazyjną atrakcją dla osób pochłoniętych posiłkiem, rozmową z dawno niewidzianymi członkami rodziny czy zabawą na parkiecie. Efekty prezentowane są dla wszystkich chętnych osób, które mogą do mnie podejść w dowolnym momencie aby w pełni doświadczyć iluzji. Wykorzystywane rekwizyty to monety, karty, oraz, w celu większego zaangażowania gości, wybrane przez nich przedmioty.

Lokalizacja:

Występuję w całej Polsce. Nie ponosisz dodatkowych kosztów dojazdu i hotelu.

Zachęcam do kontaktu! Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i prześlę niezobowiązującą ofertę.

  • Pokazy artystyczne na wesele
  • Iluzjonista na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wrocław, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót