Zapytanie
668... telefon

Dla dobrej zabawy - Animator

Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Nowy Sącz, Skawina, Wieliczka, Tarnów, Oświęcim, Kęty, Andrychów, Wadowice, Olkusz, Chrzanów, Bochnia, Brzesko, Limanowa, Gorlice

668... telefon
Wyświetleń: 1060


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Dla dobrej zabawy - Animator

Dla Dobrej Zabawy to firma animacyjna, która od kilku lat działa na rynku polskim. Składa się z grupy wspaniałych osób z olbrzymim doświadczeniem i sercem do dzieci, dla których najmilszą nagroda za swoje zaangażowanie jest uśmiech na twarzach dzieci.  Oferujemy animacje na każdą okazję.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Animacje dla dzieci na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

J Julia 2020-09-20 13:16:21

Ocena: 5

Pani Gabrysia jest wspaniałą osobą, która ma naprawdę wyjątkowe podejście do dzieci. Na naszej imprezie dzieciaki były pochłonięte bez reszty zabawą i baaadzo podekscytowane tym co przytowała dla nich animatorka. Rodzice mogli na spokojnie mieć czas dla siebie we dwoje. Mówili również, że na wielu imprezach mieli już styczność z animatorkami, jednak dzieci nigdy nie były aż tak zainteresowane jak przy pani Gabrysi:) bardzo polecamy !

N Natalia 2020-09-20 07:56:45

Ocena: 5

Dla Dlabrej Zabawy - nazwa mówi sama za siebie. Pani animatorka nie raz umiliła rodzinne przyjęcia. Dzieci wniebowzięte, a wariacje z bańkami mydlanymi wprawiają dzieci w nie opisany zachwyt ! Polecam , my jeszcze nie raz skorzystamy :)

Tagi: Kraków, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót