Zapytanie
782... telefon


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Do Dna Prosecco Van

Hej!

Nazywamy się Ola i Kajtek, a razem z naszym Piaggio tworzymy Do Dna Prosecco Van.

Wszędzie, gdzie się pojawiamy przywozimy odrobinę ciepła i śródziemnomorskiego klimatu. Nasze towarzystwo zapewni Twoim gościom beztroskie chwile przy kieliszku frizzante, wina czy rzemieślniczego piwa, a w strefie chilloutu będą mogli odpocząć od imprezowego zgiełku.

Oprócz powyższych alkoholi, możemy zrobić dla Ciebie też drinki na bazie białego wina musującego, takie jak Aperol Spritz, Bellini, Martini Royale i wiele innych.

Jeśli szukasz idealnego dodatku do Twojego wesela, wieczoru panieńskiego czy imprezy firmowej- odezwij się do nas, a na pewno znajdziemy świetne rozwiązanie dla Twojego wydarzenia :)

Zapraszamy do kontaktu!

  • Barman na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

B Basia 2021-09-07 17:54:21

Ocena: 5

Polecam z całego serca!!! Najlepsze dopełnienie wszystkich imprez plenerowych ! Przesympatyczni, mili , uczciwi... Mam porównanie z innymi Proseco vanami i proszę mi wierzyć lepszej oferty i sympatyczniejszej obsługi nie znajdziecie !!

O Ola i Daniel 2021-06-11 16:15:31

Ocena: 5

Do Dna Prosecco Van towarzyszył nam w najważniejszym dniu naszego życia i był to strzał w 10! Nie tylko my, ale także nasi goście byli zachwyceni pomysłem, oprawą, wyborem drinków, a także przesympatyczną obsługą w postaci Oli i Kajtka❤ Była to świetna decyzja i z całego serca polecamy współpracę z Olą i Kajtkiem przy wszystkich ważnych imprezach. Sami mamy nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy!😊

Tagi: Katowice, Oprawa, Atrakcje weselne, Barman na Wesele, Prosecco Van Katowice

Powrót