Zapytanie
536... telefon

Fabryka Kreatywności - animacje na wesela

Katowice, Śląskie,

W pobliżu: Myślenice, Sosnowiec, Jaworzno, Chorzów, Tychy, Gliwice, Rybnik, Zabrze, Bytom, Częstochowa, Tarnowskie Góry, Dąbrowa Górnicza, Bielsko-Biała, Zawiercie

536... telefon
Wyświetleń: 712


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Fabryka Kreatywności - animacje na wesela

Cześć! Zapraszamy Cię do świata naszej animacji! Świata magii, profesjonalnego i kreatywnego niczym przedstawienia najlepszych Iluzjonistów. Świata postaci z bajek, jakby wyjętego z filmów Disney’a. Stworzymy wulkan, przeprowadzimy doświadczenia, wyczarujemy przeogromną bańkę mydlaną, polecimy rakietą z kartonu wprost na księżyc! Tak! Pokonamy niebo, które dla wielu jest limitem...

Cechuje nas kreatywność i pomysłowość, nasi animatorzy są wykwalifikowanymi osobami, które jak nikt inny potrafią zadbać o dobrą zabawę i rozwój najmłodszych.

Z nami możesz czuć się bezpiecznie! Stawiamy na bezpieczeństwo podopiecznych. Wszystkie osoby, poczynając od Myszki Mickey, a kończąc na szalonym Chemiku czy Pani obsługującej bańkowy wehikuł czasu posiadają odpowiednie przygotowanie min. kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.
Oprócz całej masy profitów, które możemy zaproponować dzieciom mamy też coś dla rodziców – profesjonalizm! Dzięki temu macie pewność, że jesteśmy legalnie działającą firmą. Gwarantujemy wykonanie usługi, jeśli wybrany przez Państwa animator nie będzie mógł dotrzeć na miejsce Chuck Norris w trzy sekundy teleportuje na miejsce zastępcę. W momencie, kiedy nawet on nie da rady otrzymają Państwo rekompensatę z naszej polisy OC.

Czy jeszcze zastanawiasz się, dlaczego nasza Fabryka kreatywności jest najlepszym wyborem? Zadbamy o to, by dziecko od momentu spotkania z nami widziało więcej i słuchało uważniej!

„Świat ma w sobie wszystko, ale możecie widzieć tylko to, do czego zostaliście wytrenowani.”

Pokażemy Wam więc świat, o którego istnieniu nie mieliście pojęcia. Zabierzemy Was i Wasze dzieci w podróż, z której nie będziecie chcieli wracać!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Animacje dla dzieci na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

A Agnieszka 2022-05-13 11:44:59

Ocena: 5

Dzieci się nie nudziły polecam 😘

Tagi: Katowice, Oprawa, Atrakcje weselne, Animacje dla Dzieci na Wesele

Powrót