Zapytanie
536... telefon

Fabryka Kreatywności - animator na wesele

Lublin, Lubelskie,

W pobliżu: Puławy, Tomaszów Lubelski, Zamość, Świdnik, Chełm, Kraśnik, Lubartów, Krasnystaw, Hrubieszów, Biała Podlaska, Łuków, Biłgoraj, Dęblin, Radzyń Podlaski

536... telefon
Wyświetleń: 556


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Fabryka Kreatywności - animator na wesele

Kreatywność, bezpieczeństwo oraz profesjonalizm to trzy słowa, które cechują Fabrykę Kreatywności.

Fabryka kreatywności: Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem, który składa się przede wszystkim z osób nieszablonowych. Bo tak naprawdę tylko osoby, które widzą coś poza horyzont są w stanie zrozumieć, że znaleziony kamień dla dziecka to nie jest tylko kamień. To coś, co właśnie skradło jego serce. To coś, co na tę chwilę jest dla tej małej istotny szalenie ważne. A patyk, który właśnie kopnął weselny świadek to tak naprawdę pistolet!

Właśnie przez wzgląd na dobro naszych małych klientów - do naszego zespołu dobieramy osoby kreatywne, kochające zabawy, kierujące się dobrem dzieci, ale przede wszystkim osoby odpowiedzialne. Bo mimo tego, że uwielbiamy zabawę z dziećmi i w momencie zabawy z nimi – sami stajemy się na chwilę dziećmi to nigdy nie zapominamy o tym, że sprawą priorytetową jest ich bezpieczeństwo.

Dlatego nasi animatorzy mają ukończony kurs pierwszej pomocy, a dodatkowo nasza firma posiada ubezpieczenie OC.

Wszak doskonale wiemy, że w naszych rękach znajduje się cały Twój świat!

Fabryka kreatywności: Jak się bawimy?

Choć wchodzimy zawsze z głową pełną pomysłów – naszym drogowskazem zawsze są dzieci! Ich pomysły, ich myśli, ich kreatywność, ich potrzeby. Dzieci są dla nas drogowskazem – od zawsze.
My jesteśmy po to aby umożliwić im kreatywną zabawę i zabrać na chwilę do innego, szalenie ciekawego świata. Nie robimy baniek mydlanych i nie oczekujemy na reakcję. Zachęcamy aby dzieci poprzez zabawę poznawały świat więc… tworzą mydlane bańki same! Jak się często okazuje nie tylko dzieci mają na to ochotę - szereg gości na weselach również wykazywało inicjatywę aby zrobić „największą bańkę na weselu” ;)

Cóż… szereg zadowolonych klientów potwierdza, że Fabryka Kreatywności to gwarancja udanej, a przede wszystkim kreatywnej zabawy.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Animacje dla dzieci na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Lublin, Oprawa, Atrakcje weselne, Animacje dla Dzieci na Wesele

Powrót