Zapytanie
789... telefon
Wyświetleń: 391


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Fajerwerki Firemax

Nasza firma robi wszystko z pasji, która rodzi profesjonalizm. FireMax cechuje się wiedzą i doświadczeniem oraz tym, że wkładamy całe serce w wykonanie niepowtarzalnego spektaklu pirotechnicznego. Pokaz fajerwerków w naszym wykonaniu zostanie w pamięci wszystkich widzów na bardzo długo. Pokazy sztucznych ogni to moc niezapomnianych wrażeń a opracowywane przez nas widowiska cechuje duża dynamika oraz doskonałe połączenie efektów pirotechnicznych z muzyką. Proponujemy zorganizowanie pokazów pirotechnicznych podczas różnego rodzaju imprez, bardzo modnych i niezapomnianych przyjęć weselnych, imprez urodzinowych oraz okolicznościowych.

✔Indywidualnie omawiamy z każdym scenariusz
✔Materiały znanych zachodnich producentów
✔Obsługą pokazów na terenie całego kraju
✔Zestawy do samodzielnego odpalenia - Ty wybierasz my robimy …
✔Nasz pokaz układany jest pod muzykę, która klimatem komponuje się z fajerwerkami, zawsze konsultujemy tą kwestię z klientem- gratis!
✔ Do 50 km dojazd lub pow. kwoty 3500zł- gratis!
✔Załatwienie wszelkich formalności i pozwoleń w cenie pokazu!
✔Pirotechnika na każdą kieszeń.

Pokaz możemy wzbogacić także:
✔ oprawą sceniczną (szpalery z fontann)
✔ napisy pirotechniczne (inicjały, imiona)
✔ płonące serca

Gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę pokazu pirotechnicznego począwszy od dojazdu do klienta, przygotowania i zabezpieczenia terenu, odpalania ładunków według wcześniej przygotowanego scenariusza, po uprzątnięcie terenu po pokazie. Używane przez nas materiały (sztuczne ognie) pochodzą od znanych i renomowanych na całym świecie producentów fajerwerków. Wszystkie wyroby mają bardzo wysoki standard jakości, a osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie pokazów przeszły odpowiednie szkolenia.

Koszty pokazów pirotechnicznych zaczynają się od kwoty 650 zł/ minutę. Wpływ na cenę ma poziom oczekiwanych efektów pirotechnicznych oraz warunki terenowe. Zainteresowanym przesyłamy linki do filmów z naszych pokazów z określeniem budżetu każdej prezentowanej realizacji.
Skontaktuj się z nami po ofertę cenową .

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz podając numer telefonu lub mail!

Weselna-składanka from FireMax on Vimeo.

  • Fajerwerki na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

M Marek 2019-09-25 10:22:01

Ocena: 5

Profesjonaliści, wszystko idealnie synchronizowane z muzyka. Swietny kontakt z właścicielem

Tagi: Koszalin, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót