Zapytanie
516... telefon

Fajerwerki na Wesele - Pokazy ogni sztucznych

Żwirki i Wigury 26, Białystok, Podlaskie,

W pobliżu: Ełk, Ostrów Mazowiecka, Sokółka, Grajewo, Augustów, Łomża, Hajnówka, Zambrów, Łapy, Bielsk Podlaski, Ciechanowiec, Dąbrowa Białostocka, Suchowola

516... telefon
Wyświetleń: 2519


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

500 zł

Fajerwerki na Wesele - Pokazy ogni sztucznych

 

Działamy na terenie całej polski. Wiemy jak sprawić by najważniejszy dzień w waszym życiu miał najpiękniejszą oprawę nocą. Oferujemy ogromny wybór efektów podniebnych i niesamowitych dodatków, dzięki którym pokaz na długo zapadnie w pamięci Wam i Waszym gościom.
W naszej ofercie znajdują się pokazy profesjonalne dostosowane do każdego budżetu oraz zestawy do samodzielnego odpalania.

 

Wybierając nas masz pewność, że współpracujesz z zawodowcami. Każdy z naszych pirotechników posiada uprawnienia do odpalania i nadzorowania pokazów pirotechnicznych wydane przez Wojskowy Instytut Techniki i Uzbrojenia. Jako jedni z niewielu w Polsce posiadamy również Koncesję na magazynowanie ładunków wybuchowych dzięki czemu udało nam się stworzyć pokaźną kolekcję unikatowych efektów pirotechnicznych niedostępnych nigdzie indziej.


Staramy się by cały proces organizacji pokazu jak najmniej zaprzątał Twoje myśli. Na początek zadamy Ci kilka pytań by ustalić to co Ci się podoba i jakie masz oczekiwania co do czasu trwania. Potem jest już z górki. Po naszej stronie leży dokładne sprawdzenie miejsca pokazu, dobranie odpowiednich ładunków oraz zdobycie pozwoleń i zawiadomienie Policji, Straży Pożarnej oraz Żeglugi Powietrznej.
Fajerwerki potrafią nabrudzić, jednak za każdym razem dbamy o to by po pokazie miejsce było tak samo czyste jak przed nim dzięki czemu jesteśmy wielokrotnie zapraszani w te same miejsca a ich właściciele wiedzą, że mogą nam zaufać.

 

Pokazy ze środka jeziora, dachów budynków czy samego centrum miasta to dla nas codzienność. Co więcej jesteśmy dumnymi użytkownikami najlepszego bezprzewodowego systemu do odpalania na świecie Galaxis. Pozwala nam od na odpalenie ponad 10 milionów (!) ładunków jednocześnie, które mogą być rozstawione na odległości nawet do kilku kilometrów od siebie. Z chęcią podejmiemy się każdego wyzwania jakie nam postawisz bo ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Odwiedź naszą stronę internetową by zapoznać się z pełną ofertą!

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

  • Fajerwerki na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

P Paweł 2020-03-16 14:32:26

Ocena: 5

Wszystko zgodne z opisem, duży wybór fajerwerek jak i petard 🎇 w dobrych cenach, oraz szybka i dobrze zapakowana dostawa 📦🙂.

K Katarzyna 2018-05-12 08:14:33

Ocena: 5

Chciałam bardzo serdecznie podziękować za pokaz. Był zachwycający. Goście pod ogromnym wrażeniem. Niespodzianka się udała. Pogoda dopisała. Wszystko wyszło jak chciałam. Jeszcze raz dziękuję za uświetnienie naszego wesela! :-)

A Agnieszka 2018-05-12 08:13:34

Ocena: 5

Super!

Tagi: Białystok, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót