Zapytanie
533... telefon

Flex Dance Show - Pokazy Taneczne

Sopot, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Wejherowo, Gdańsk, Kartuzy, Kościerzyna, Bytów, Elbląg, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Malbork, Chojnice, Ustka, Władysławowo

533... telefon
Wyświetleń: 304


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1200 zł

>Flex Dance Show - Pokazy Taneczne

Profesjonalny zespół taneczny z wieloletnim doświadczeniem, składający się z kilkunastu tancerek i gimnastyczek artystycznych.

Specjalizujemy się w różnych stylach tanecznych, do których dopasowujemy nasze stroje, jak i całą charakteryzację. Prezentujemy układy takie jak samba brazylijska, kankan, burleska, country, bollywood, latino show, show z piórami, wachlarze bojowe i wiele innych. Istnieje możliwość stworzenia specjalnego show na życzenie klienta! Show trwa zazwyczaj około 5 min.

Prowadzimy również animacje taneczne! Jest to świetny sposób na zachęceniu gości do wspólnej zabawy. Animacja polega na nauce podstawowych kroków tanecznych do znanych i lubianych utworów. Trwa ona około 10 min.

Chętnie pozujemy do zdjęć z gośćmi :)

UWAGA PANIE
Jeżeli chcecie zrobić niespodziankę swojemu przyszłemu małżonkowi i zatańczyć dla niego na weselu to również istnieje taka możliwość. Możemy stworzyć wspólnie niesamowite show !

Pokazy taneczne realizujemy od 3 do 8 tancerek ! Cena ustalana jest indywidualnie - uzależniona jest od ilości pokazów i tancerek.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sopot, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót