Zapytanie
666... telefon

Frizzanti The Prosecco Van

Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Kielce, Poznań, Warszawa, Gdynia, Lublin, Białystok, Radom, Toruń, Bydgoszcz, Płock, Łódź, Gdańsk, Olsztyn, Częstochowa, Siedlce

666... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 797


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Frizzanti The Prosecco Van - Powiew orzeźwienia na Twoim weselu!

Mobilny bar z winem na kieliszki.

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Każda młoda para pragnie, aby “ten dzień” był piękny i długo przywoływał wyłącznie dobre wspomnienia. Jeśli myślisz tak samo, możemy pomóc Ci w realizacji tych marzeń.

Nasz wyjątkowy, elegancki Prosecco Van swoją obecnością uświetnić może zarówno huczne wesele jak i skromne przyjęcie w ogrodzie. Powiedz tylko gdzie, a my zrobimy wszystko, by jak najlepiej wkomponował się w Twoje przyjęcie. Dzięki nam weselny welcome drink wyglądać może zupełnie inaczej niż te znane dotychczas. Zamiast słodkiego szampana Twoi goście otrzymać mogą eleganckie wino. W czasie zabawy nic nie stoi na przeszkodzie, by odpoczęli przy lampce orzeźwiającego, dobrze schłodzonego trunku.

Ale Prosecco Van sprawdzi się nie tylko na weselnej sali. Jeśli nie planujesz wesela lub po prostu chciałbyś w miły sposób podziękować osobom, które biorą udział jedynie w uroczystości zaślubin, służymy pomocą. Nasz niewielki Piaggio Ape bez problemu uświetni czas tuż po wyjściu z kościoła bądź urzędu.

Dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce! 

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Adrian 2019-01-18 08:01:57

Ocena: 5

Najlepsze Prosecco w mieście!

Tagi: Warszawa, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót